Rival z Buffala opět v Torontu vyhrál

Maple Leafs podlehli ve čtvrtém přípravném zápase na novou sezonu NHL Buffalu Sabres na domácím ledě 1-2.
Pro Leafs nebyl problém si proti Sabres vytvářet šance. Největší překážkou byl, jako vždy, Ryan Miller v brance hostí. Miller pochytal 33 ze 34 střel hráčů Maple Leafs.

Překonat ho dokázal pouze Phil Kessel z dorážky v 9. minutě druhé třetiny, která znamenala vyrovnání na 1-1.

„Miller předváděl velké zákroky a hodně jim pomohl. Je to dobrý brankář. Musíte vytváře tlak těsně kolem brankoviště a donutit ho pohybovat se,“ řekl obránce Leafs John-Michael Liles.

„Samozřejmě se na něj musíte zaměřit každý zápas. My budeme pokračovat v tom chodit před něj.“

V první třetině otevře skore Corey Tropp, který využil chyby Keitha Aulieho, který ve vlastním pásmu ztratil puk a neuhlídal právě střelce první branky zápasu.

Vítěznou branku vstřelil sedm a půl minuty před koncem třetí třetiny Jason Pominville, který využil přesilovou hru.

V brance Toronta odehrál celý zápas James Reimer, který pochytal 31 ze 33 střel Sabres.

Dnes hrají oba týmy odvetu na druhé straně jezera Ontario v Buffalu.