Marlies podlehli na ledě Hamiltonu. Dnes se hraje odveta

Toronto Marlies podlehli ve svém třetím zápase v nové sezoně na ledě divizního rivala z Hamiltonu 1-4.

Na konci první třetiny se dostali domácí Bulldogs do vedení zásluhou Louis Leblanca, který dorážel kotouč do odkryté branky Bena Scrivense. Druhou branku Hamiltonu přidal také na konci druhé části Patrick Holland.

Hráči Marlies se sice dostávali do šancí, po první třetině měli výraznou střeleckou převahu, ale branku se jim vstřelit dlouho nedařilo.

Na začátku třetí třetiny využil přesilovou hru domácí Aaron Palushaj a Bulldogs vedli 3-0.

Až v polovině třetí části se trefil Jake Gardiner a snížil tak na 1-3. Střelou do prázdné branky a svou druhou brankou v zápase uzavřel celkové skóre na 1-4 Leblanc.

Dnes v noci se hraje odveta na domácím ledě Marlies v Ricoh Coliseu.

Jake Gardiner vstřelil v pátečním zápase svou druhou branku v sezoně a vyrovnal se tak zatím nejlepšímu střelci Marlies Ryanu Hamiltonovi. Gardiner byl zároveň se šesti střelami nejpilnějším střelcem obou týmů.

V sestavě Hamiltonu Bulldogs nastoupil bývalý hráč Maple Leafs a Marlies Darryl Boyce, který si připsal v pátečním zápase dvě asistence.

Zápas bude vysílán živě na stanici Sportsnet, takže se dá očekávat stream na internetu. Úvodní vhazování je naplánováno na 1 hodinu po půlnoci našeho času.

5 thoughts on “Marlies podlehli na ledě Hamiltonu. Dnes se hraje odveta

1. Michale nekoukal. Jak pises v clanku, dneska by mel byt stream urcite, takze jsem nechtel vcera cekat do 1:30, abych zjistil, ze zadny neni. Dneska si teda pockam a zitra hrajem uz ve 21h.

Doma jim dneska dame. Tip 3:0 Colborne, Kadri, Aucoin 🙂

2. Dneska to po první třetině vypadá nadějně. Závěr trochu nervózní, ale jinak bráníme dobře a docela to tam i pěkně spadlo.

3. tak já spal, ale 5-0 je pěkný výsledek. Snad dnes půjde zápas na netu, když hrajeme od 21:-)