Nastal čas na paniku? Leafs prohráli s Buffalem

Po velmi špatné první třetině prohrálo Toronto Maple Leafs v sobotu večer na domácím ledě s Buffalem Sabres 1-3.

V první třetině jakoby obrana Maple Leafs prakticky neexistovala. Hráči dělali individuální chyby, po kterých měli hráči Buffala dostatek prostoru na přečíslení a brejky. Na přelomu páté a šesté minuty inkasovalo Toronto dvě branky v rozmezí 55 vteřin. Dvě minuty před koncem první třetiny přidal svou druhou branku v zápase Evander Kane a s Maple Leafs to vypadalo špatně.

Ve druhé třetině si Leafs jen velmi těžko vytvářeli brankové příležitosti. Až čtyři minuty před koncem druhé třetiny Mitch Marner se štěstím využil přesilovou hru.

Maple Leafs poté ožili a krátce nato zastavila střelu Morgana Riellyho tyčka branky Buffala.

Ve třetí třetině Leafs dominovali. Kouč Mike Babcock na chvilku promíchal útočné řady a Leafs ve třetí třetině zatlačili Buffalo v jejich třetině. Soupeře přestříleli 18-4, ale přidat další branku se Torontu už nepodařilo.

„Dáte do toho všechno. 45 minut dotahujete zápas, ale prvních 15 minut vás potopí. Musíme je ocenit. Byli připraveni, organizovaní. Na začátku hráli tvrději než my,“ hodnotil zápas kouč Mike Babcock.