Detroit – Toronto 5-3

Ian White bojuje o puk v útočné třetině Maple Leafs během přípravného zápasu Toronta na ledě Joe Luis Arény v Detroitu, 3. října 2008

První zápas s Detroitem ztratili Maple Leafs až v samotném závěru. Necelé dvě minuty před koncem třetí třetiny zlomil nerozhodný stav 3-3 svou druhou brankou v zápase Johan Franzen a vítězství pojistil Valtteri Filppula střelou do prázdné branky Toronta.

První třetinu prohrálo Toronto 0-2. Ve druhé třetině nejprve snížil Alexander Steen a dvě minuty po něm vyrovnal v přesilovce Jirka Tlustý.

Na začátku třetí třetiny Toronto opět prohrávalo. Ve 42. minutě překonal Toskalu v brance Maple Leafs Henrik Zetterberg. Deset minut před koncem zápasu vyrovnal na 3-3 Mikhail Grabovski, bohužel Maple Leafs zápas přesto prohráli.

V brance Toronta nastoupil ke svému třetí přípravnému zápasu Vesa Toskala. Ze 32 střel inkasoval 4 branky. V dresu Toronta se opět po několika zápasech objevil Jaime Sifers a Kyle Rogers, kteří byli povoláni od týmu Marlies zpět k Maple Leafs.

Naopak nenastoupil například Tomáš Kaberle, Ryan Hollweg, Niklas Hagman a Nikolai Kulemin.

One thought on “Detroit – Toronto 5-3