Toronto – Detroit 3-4

Mikhail Grabovski překonává Chrise Osgooda ve třetí třetině přípravného zápasu Maple Leafs proti Detroitu Red Wings v Torontu, 4. října 2008

Mikhail Grabovski ve druhém zápase za sebou vyrovnával ve třetí třetině na 3-3, ale stejně jako v pátek v Detroitu, Maple Leafs zápas prohráli.

Skóre zápasu otevřel již v páté minutě Daniel Cleary. Ještě v první třetině Toronto zásluhou Jasona Blakea v přesilové hře vyrovnalo na 1-1.
Ve druhé třetině skórovali pouze hráči Red Wings, Jan Mursak v páté a Niklas Kronwall v devatenácté minutě. Maple Leafs ve druhé třetině ani jednou nevystřelili na branku Red Wings. Po dvou třetinách tak svítil na scoreboardu stav 1-3.

Po 43 vteřinách třetí třetiny snížil svou druhou brankou v zápase Jason Blake na 2-3 a Mikhail Grabovski na konci 43. minuty zápasu vyrovnal.

Jenže 35 vteřin po brance Grabovskiho rozhodl o vítězství Red Wings Daniel Cleary. Ten se trefil také podruhé v zápase.

Vesa Toskala dostal v brance Toronta volno. Proti Red Wings nastoupil Curtis Joseph, kterému se nepovedl středeční zápas v St. Louis. Po dvaceti dvou minutách a 6 brankách ze 12 střel musel střídat. Tentokrát Cujo z 22 střel inkasoval čtyřikrát.