Jaime Sifers odehrál první zápas v NHL

Jaime Sifers, který byl společně s Jeremy Williamsem povolán z Toronta Marlies do prvního týmu Maple Leafs, odehrál 8. prosince proti NY Islanders svůj první zápas kariéry v NHL.

Během 17:26 minut na ledě, v obranné dvojici s Antonem Stralmanem, si připsal tři střely na branku soupeře a hlavně jeden kladný bod za účast na ledě při brance Nikolaie Kulemina v první třetině.

Jeremy Williams, pro kterého to byl jeho první zápas v této sezóně, strávil na ledě 13:55, připsal si dva kladné body a byl vyhlášen druhou hvězdou zápasu.
Minutu a půl před koncem druhé třetiny asistoval u branky Jasona Blakea, která byla nakonec vítězná pro Maple Leafs. Pro Williamse to byla první asistence v kariéře.
Ve třetí třetině navíc přidal čtvrtou branku Leafs v tomto zápase a svou pátou v kariéře.

Sifers nahradil v sestavě Toronta Luka Schenna, Jeremy Williams zase Niklase Hagmana, oba dva se zranili v minulém zápase proti Washingtonu. Více zde.