Toronto nastoupí proti Buffalu

Vrátí Maple Leafs Buffalu poslední porážku?

Toronto nastoupí dnes v Air Canada Centre proti Buffalu Sabres a bude se snažit vrátit hostům téměř 14 dní starou porážku 0-5 z jejich ledu.

Maple Leas se také pokusí vyhrát poprvé v únory dva zápasy v řadě. Naposledy se jim to podařilo na konci ledna proti Coloradu a Pittsburghu.

V brance Toronta by měl dostat další příležitost Justin Pogge, který by si tak poprvé zachytal před domácími fanoušky.
Pogge nastoupil letos zatím ke třem zápasům, vždy na ledě soupeře. Jeho bilance je 1-2, průměr obdržených branek 4,34 s úspěšností zásahů 82,4%.
Justin Pogge letos již jednou proti Buffalu chytal a to právě v posledním zápase na ledě Sabres.

Toronto v posledním zápase ukázalo své možnosti

V posledním zápase porazilo Toronta na domácím ledě Pittsburgh 6-2, když dokázalo otočit nepříznivý stav 0-2 po první třetině. Jason Blake dvěmi brankami z kraje třetí třetiny otočil stav 1-2 na 3-2 pro Maple Leafs. Dalšími střelci Leafs v tomto zápase byli Matt Stajan, Nik Antropov, John Mitchell a Alexei Ponikarovsky.

Letošní zápasy zatím pro Buffalo

Buffalu v letošní sezóně ze tří vzájemných zápasů dokázalo Maple Leafs dvakrát porazit. Prvního ledna vyhráli Sabres na ledě Toronta 4-1 a v již několikrát zmiňovaném posledním zápase 4. února 5-0.

První vzájemný zápas v letošní sezóně vyhráli Leafs na ledě Sabres 2-1.

Držme palce ať se Torontu podaří dnes v noci srovnat letošní účty na 2-2.