Oba poslední zápasy turnaje nováčků Maple Leafs prohráli

Maple Leafs prohráli oba zbývající zápasy na turnaji nováčků.

Naděje Toronta nejprve ve středu podlehli v odvetě za nedělní zápas Pittsburghu Penguins 1-4, když jedinou branku Leafs za stavu 0-2 zaznamenal Mikhail Stefanovich.

V brance Toronta nastoupil tentokrát Andrew Engelage.

Na konci zápasu absolvoval Nazem Kadri boxerský souboj, po kterém skončil na ledě a Toronto tak podlehlo Penguins po všech stránkách.

Nejtěžší prohra přišla ve čtvrtek

Ve čtvrtek prohráli Maple Leafs poslední zápas turnaje nováčků s Ottawou Senators 1-7.

Tragická byla především druhá třetina, kdy inkasoval James Reimer v brance Leafs 6 branek. Ale ani začátek zápasu Torontu nevyšel příliš dobře, když Reimer inkasoval již po 10 vteřinách zápasu.

Do třetí třetiny vystřídal Reimera Andrew Engelage, který zastavil všech 11 střel Senators v posledním dějství. Jedinou branku Toronta vstřelil Tyler Bozak, již za stavu 0-7.