Ani ve druhém zápase Leafs na Sabres nestačili

Ani ve druhém přípravném zápase s Buffalem Sabres Toronto svého rivala neporazilo. Na ledě First Niagara Center Leafs podlehli 2-3.

Obě dvě branky Toronta vstřelil Mikhail Grabovski. Nejprve v první třetině srovnával na 1-1 a svou druhou brankou snižoval sedm a půl minuty před koncem třetí třetiny na 2-3.

V brance Toronta odchytal celý zápas Jonas Gustavsson. A předvedl celkem slušný výkon, když pochytal 34 ze 37 střel domácích.

Všechny branky domácích padly v přesilových hrách. Skóre zápasu otevřel v sedmé minutě první třetiny Drew Stafford. Ve druhé třetině přidal druhou branku Sabres Christian Ehrhoff a ve třetí třetině zvyšoval již na 3-1 pro Buffalo Luke Adam.

„Dnes jsme měli poslední možnost vyzkoušet některé hráče. A usnadnili mi mé rozhodování,“ narážel Ron Wilson na nedělní zůžení sestavy hráčů Maple Leafs, kteří budou pokračovat s týmem v tréninkovém kempu.

Příští přípravný zápas hrají Leafs až v úterý 27.9. na ledě Ottawy Senators.