Marlies prohráli na ledě Binghamtonu

Toronto Marlies prohráli ve čtvrtečním zápase na ledě Binghamtonu Senators 2-3.

Domácí tým se dostal brzy v zápase do vedení 1-0 po brance Shane Prince. V sedmé minutě to bylo po rychlém protiútoku Jakoba Silfverberga již 2-0.

Na začátku druhé třetiny snížil na 1-2 Carter Ashton, který dorážel střelu Paula Rangera od modré čáry, ale navzdory velké střelecké převaze hostů Marlies již další branku nevstřelili.

Ve druhé třetině přestříleli Marlies domácí tým 20-7, po dvou třetinách byl poměr střel dokonce 34-20, ale v brance domácích stál výtečný Bishop.

Také ve třetí třetině pokračovala střelecká převaha Marlies, ale v polovině šesté minuty třetí třetiny zvýšil vedení domácích Senators na 3-1 Patrick Wiercioch, který při hře 4 na 4 prokličkoval mezi dvěma hráči Marlies a střelou z poloviny útočného pásma překvapil Bena Scrivense.

Až minutu a půl před koncem třetí třetiny snížil po přihrávce od Nazema Kadriho Matt Frattin svou čtvrtou brankou v sezoně na konečných 2-3. Marlies se sice ještě snažili vynutit si prodloužení hrou bez brankáře, ale navzdory několika šancím se jim to již nepodařilo.

Kadri díky asistenci bodoval v šestém utkání v řadě, ve kterých si připsal 12 bodů a je společně s Keithem Aucoinem a Mikem Kostkou nejproduktivnějším hráčem týmu.

Marlies nastoupili již bez Lea Komarova, který odešel zpět do KHL. Komarov byl se šesti brankami nejlepším střelcem Marlies.