Maple Leafs jmenovali dva nové asistenty kouče

V úterý jmenoval generální manager Maple Leafs Cliff Fletcher Tima Huntera a Roba Zettlera novými asistenty kouče Rona Wilsona, se kterým oba spolupracovali posledních pět let u týmu San Jose.
Všichni tři jsou známí používáním moderní techniky při koučinku. Na lavičce běžně používají notebook pro přehrávání záznamů a tablet pro statistiku. Další moderní techniku využívají i v kabině.

Hunter spolupracoval pět let (1997-02) s Ronem Wilsonem už u týmu Washingtonu Capitals. Během své 16-ti leté kariéry hráče vystřídal v NHL Calgary, Quebec, Vancouver a San Jose. V roce 1989 vyhrál s Calgary Flames Stanley Cup. Cliff Fletcher si ho vybral jako celkem 54 hráče draftu v roce 1979.

Zettler hrál poslední tři roky v kariéře pod Hunterem a Wilsonem v týmu Capitals. Během 14 sezon v NHL hrál v Minnesotě, San Jose, Philadelphii, Torontu, Nashville and Washingtonu.
Tři sezony (1995-96 až 1997-98) strávil v Torontu. Celkem odehrál 136 zápasů za Maple Leafs. Připsal si dvě branky, 22 asistencí a 207 trestných minut.

Napsat komentář