McCabe se stěhuje na jih

Bryan McCabe v dresu Toronta a Mike Van Ryn v dresu Floridy

Výměna Bryana McCabea na Floridu oficiálně potvrzena!

Očekávaná výměna je oficiálně potvrzena. Bryan McCabe byl vyměněn do týmu Floridy Panthers. To, co se novému GM Maple Leafs Cliffu Fletcherovi nepovedlo před uzávěrkou přestupů v únoru, se podařilo téměř na prahu nové sezóny.

Maple Leafs vyplatili McCabeovi contract bonus ve výši dvou miliónů amerických dolarů z částky 6,15 miliónu dolarů, která měla být McCabeovi vyplacena v příští sezóně. McCabe zrušil no-trade klauzuli ve své smlouvě a výměně tak nic nebránilo v cestě. Florida získá od Maple Leafs navíc volbu ve čtvrtém kole draftu v roce 2010.V posledních třech sezonách své pětileté smlouvy inkasuje McCabe od Floridy 4,15 miliónu amerických dolarů.

Výměnou za McCabea přichází Mike Van Ryn. Devětadvacetiletý rodák z Londonu v provincii Ontario odehrál v minulé sezóně pouze 20 zápasů z důvodu zraněného zápěstí a připsal si pouze dvě přihrávky.
Van Ryn začal svou kariéru v roce 2000 v dresu St. Louis Blues. V roce 2003 byl vyměněný na Floridu za Valerije Bureho a volbu v draftu. Van Ryn během sedmi sezón v NHL
odehrál 326 zápasů a připsal si 118 bodů (27+91).

3 thoughts on “McCabe se stěhuje na jih

Napsat komentář