Začal boj o místo v sestavě Maple Leafs

V sobotu začal první boj o místo v sestavě Maple Leafs, Turnaj nováčků (Rookie Tournament), kterého se zůčastní kromě Toronta Maple Leafs ještě nováčkovské výběry Floridy Panthers, Ottawy Senators a Pittsburghu Penguins.
V prvním zápase Maple Leafs prohráli s Pittsburghem Penguins 2-5. Ve druhé zápase prohráli Maple Leafs s Ottawou 5-7. Dnes hraje Toronto poslední zápas turnaje proti Floridě Panthers.

Luke Schenn

Premiéru v dresu Maple Leafs prožívá Luke Schenn. Po prvním zápase nebyl se svým výkonem spokojený ani on samotný ani hlavní kouč Maple Leafs na turnaji Dallas Eakins. „Byl průměrný, ale vím, že se bude zlepšovat. Byl to pro něj dobrý start,“ dodal Eakins.
Navzdory porážce ve druhém zápase vypadal Schenn spokojenější. „Na začátku zápasu jsem byl trochu nervóznější, snažil jsem se zapracovat na rychlosti, ale cítil jsem se lépe,“ řekl po zápase.

Schenn si připsal proti Ottawě tři asistence, několik výborných přihrávek a dobře hrál tělem. Je jasné, že během kempu bude velký talent pod drobnoledem koučů Maple Leafs.

Napsat komentář