Maple Leafs čekají o víkendu dva zápasy venku

Dnes večer hrají Maple Leafs v Madison Square Garden proti domácím Rangers a hned v sobotu nastoupí v Pittsburghu proti Penguins. Poprvé v nové sezóně tak hraje Toronto dva zápasy ve dvou dnech.

O návrat do předchozího působiště určitě přijde Ryan Hollweg, více zde. Hollweg působil u týmu Rangers předchozí tři sezóny.

Díky trestu Hollwega se do sestavy Toronta pravděbodobně vrátí Matt Stajan, který ze sestavy vypadl v předchozí zápase proti St.Louis právě díky Hollwegovy, kterému vypršel pro změnu dvouzápasový trest.
Stajan do předchozího zápasu odehrál v dresu Maple Leafs 178 zápasů v řadě.

V jednom z víkendových zápasů by se měl od začátku zápasu postavit do branky Curtis Joseph. Jonas Frogren, který se zranil v zápase proti Montrealu Canadiens minulou sobotu, by měl být již v pořádku. To jestli bude hrát není ale jisté.

Poslední vzájemný zápas spolu Maple Leafs a NY Rangers hráli 29. prosince 2007 v Air Canada Centre. Rangers vyhráli 6-1 a Jaromír Jágr si v tomto zápase připsal 4 body za branku a tři asistence. Právě jeho branka byla v tomto zápase rozdílová.
V posledních dvou sezónách měli lepší vzájemné zápasy Maple Leafs, pokaždé 2-1-1. Tři z posledních čtyřech zápasů v Madison Square Garden Toronto vyhrálo.

Napsat komentář