Maple Leafs hrají dnes večer s nejlepším týmem NHL

Dnes večer nastoupí Leafs na domácím ledě proti NY Rangers.

Po prvních šesti zápasech sezóny mělo Toronto bilanci 1-2-3. Od té chvíle vyhrálo Toronto 3 z posledních čtyř zápasů, včetně výhry 6-5 po samostatných zápasech ve středu na ledě NJ Devils.

Hollweg nastoupí proti bývalým spoluhráčům

Proti svým bývalým spoluhráčům by měl dnes nastoupit Ryan Hollweg, který vynechal první vzájemný zápas Maple Leafs a NY Rangers 17. října hraný v New Yorku (0-1 PN) z důvodu třízápasového trestu.

Stajan v laufu

Matt Stajan se po vynechaném zápase proti St.Louis probral a varování od Rona Wilsona si vzal k srdci. Proti NY Rangers, Pittsburghu a Anaheime se sice ještě neprosadil. V posledních čtyřech zápasech už ale získal šest bodů za tři branky a tři asistence.

Stajan těží také ze skvělé formy Nika Antropova a Alexeie Ponikarovskeho. Ponikarovsky je s devíti body nejproduktivnějším hráčem Leafs a Antropov se čtyřmi brankami nejlepším střelcem.

V brance NY Rangers nastoupí pro Toronto neoblíbený gólman

V brance Rangers nastoupí Stephen Valiquette, který vychytal Leafs v prvním vzájemném zápase letošní sezóny.
Valiquette nastoupil proti Torontu ve třech zápasech od začátku a ve dvou střídal. Proti Leafs má bilanci 3-0-0 s průměrem 1.29 obdržené branky na zápas a úspěšností zákroků 95%. V Air Canada Centre má Valiquette bilanci 2-0-0 a průměr 1.45 branky na zápas.

Napsat komentář