Maple Leafs rozšiřují svůj management

David Nonis na tiskové konferenci po jmenování na senior víceprezidenta pro hokejové operace, v Torontu 6. prosince 2008

David Nonis novým senior víceprezidentem pro hokejové operace u Maple Leafs

GM Maple Leafs Brian Burke představil v sobotu v Torontu nového senior víceprezidenta pro hokejové operace klubu Toronto Maple Leafs Davida Nonise.

„David Nonis přinese našemu klubu mnoho zkušeností a vědomostí. V minulosti jsme spolu úspěšně pracovali, má hluboké znalosti pro smouvy po právní a finanční stránce, stejně tak pro scouting a management hráčů,“ řekl Burke o Nonisovi.

„Bude přínosem naší organizaci v mnoha oblastech,“ dodal.

Dvaačtyřicetiletý Nonis působil naposledy jako senior rádce pro hokejové operace v klubu Anaheimu Ducks. V Anaheimu působil poměrně krátkou dobu, od 20. června 2008.

Od roku 1998 do dubna 2008 působil Nonis v organizaci Vancouveru Canucks. Prvních šest let nejprve jako senior víceprezident a ředitel pro hokejové operace pod vedením Briana Burkea.
V roce 2004 nahradil Briana Burkea na pozici generálního manažera klubu Vancouver Canucks. Jeho největším trejdem byla výměna Roberta Luonga z Floridy Panthers.

Napsat komentář