Trade Deadline 09 – Speciál

Trade Deadline 09

Vítejte u speciálu vydaného u příležitosti Trade Deadline 2009. Na speciální stránce Trade Deadline 09 se Vám pokusím přinést všechny výměny, které se dotknou Maple Leafs.

Uzavírka přestupů v letošní sezóně se blíží a spekulace ohledně výměny jednotlivých hráčů nabírají na síle. Pro Maple Leafs to bude možná klíčové období v přestavbě ve vítězný tým.

Maple Leafs mají pod platovým stropem prostor 9 miliónu amerických dolarů. Přesto se nečeká, že budou nakupovat. Naopak.
Očekává se, že Maple Leafs budou jedním z nejvíce prodávajích týmů.

Kromě prakticky nedoknutelného Luka Schenna může být vyměněn kdokoliv ze stávajícího týmu.

Jedním z nejvíce žádaným hráčem na přestupovém trhu může být Tomáš Kaberle. Ten má ovšem spolu s Pavlem Kubinou ve své smlouvě no-trade klauzuli.

Oba dva se ale před časem vyjádřili, že jsou ochotni tuto klauzuli vypovědět, pokud s nimi nebude GM Brian Burke počítat do budoucna.

Naopak Brian Burke se vyjádřil, že pokud nepřijde opravdu dobrá nabídka tak nebude tyto dva hráče měnit.

Dalším pravděpodobně vyměněným bude Nik Antropov. Cena za hráče, který se v létě stane nechráněným volným agentem je volba v prvním kole draftu.
Během zápasu Toronta v Ottawě se byl na Antropova podívat GM Columbusu Blue Jackets. Spekuluje se také o jeho výměně spolu s Mattem Stajanem do Anaheimu Ducks za Chrise Prongera.

Velmi diskutovaným jménem je také Dominic Moore. I jemu končí v létě smlova.
Ještě před trade deadline by měl podepsat novou smlouvu. Pokud se tak nestane, bude pravděpodobně vyměněn.

Poměrně novým jménem, které se objevilo ve spekulacích o možné výměněn je Jamal Mayers. Maple Leafs ho získali v červnu minulého roku, ale ve 34 letech nebudou nejspíš součástí přestavby týmu.

Nechme se tedy překvapit koho nakonec Brian Burke vymění a koho nebo jaký draft pick za daného hráče získá.

Přestupové období končí ve středu 4. března v 21 hodin SEČ.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *