Kaberle a Wilson z Toronta neodejdou

S neúspěšným bojem Maple Leafs o letošní playoff se opět množí dohady o zrušení no-trade klauzule ve smlouvě Tomáše Kaberleho a tím pádem možnost vyměnit ho do jiného týmu.

„Myslím si, že důležitou částí úspěchu jakéhokoliv týmu, je mít takovéto hráče. Abyste dostal no-trade klauzuli v této lize, tak musíte být elitní hráč. Toronto Maple Leafs to dali Tomášovi a já nebudu chodit a říkat, že z toho nejsem štastný. Nebyl jsem v té době torontským GM,“ uzavřel téma Burke.

Leafs prohráli čtyři zápasy v řadě a v tuto chvíli ztrácejí na osmou příčku devět bodů.

Také se spekuluje o odvolání trenéra Maple Leafs Rona Wilsona.

Ovšem GM Toronta Brian Burke dnes ráno potvrdil, že se nebude českého obránce dotazovat na zrušení zmíněného bodu jeho smlouvy a ani neuvažuje o odvolání kouče Wilsona.

„Neviním naše kouče z toho kde jsme.“

„Říkám Vám, že změna kouče se nekoná. Ron Wilson je zde v bezpečí jako zlato ve Fort Knoxu,“ řekl Brian Burke.

Leafs se pokusí dnes večer vrátit Philadelphii porážku z minulého týdne

Maple Leafs hrají dnes večer na domácím ledě s Philadelphií Flyers a pokusí se svému soupeři vrátit porážku 2-6 z minulého týdne. Dvě branky vstřelil Torontu Danny Briere, Daniel Carcillo stačil vstřelit také jednu branku, k tomu se poprat a ještě se posmívat střídačce Maple Leafs.

Očekává se tedy, že se Leafs na Carcilla připraví a přijde nějaká odplata za jeho nesportovní chování. Z týmu Marlies také povolali tvrďáka Jay Rosehilla, který nasbíral ve 23. zápasech v AHL 122 trestných minut.

Napsat komentář