Komisarek v této sezoně již nenastoupí

Ve středu večer oznámili Maple Leafs, že Mike Komisarek podstoupí operaci zraněného ramene, jehož stav se stále nelepší. V této sezoně se tak již Komisarek na ledě neobjeví.

Datum operace nebylo ještě oznámeno.

„Náš tým lékařů doporučil podstoupit operaci po mém odhodlaném úsilů vyléčit zranění bez chirurgického zákroku. Bezodkladné zákrok je to nejlepší co mohu udělat pro Leafs. Je mi opravdu líto, že nebudu moci reprezentovat svou zemi na olympiádě,“ řekl Komisarek reportérům.

Obránce Toronta bojuje se zraněním od zápasu v Calgary 2. ledna.

S Torontem podepsal Mike Komisarek smlouvu jako nechráněný volný agent 1. července 2009. V letošní sezoně odehrál 34 zápasů ve kterých si připsal 4 asistence.

V obraně Toronta tak vznikne dosti velká mezera a je tak téměř jisté, že se Brian Burke nebude snažit vyměnit Tomáše Kaberleho.

Situace se také mění v případě Garneta Exelbyho. Očekával jsem spíše trejd tohoto obránce, ovšem v tuto chvíli to vypadá tak, že Exelby zůstane v Torontu o něco déle.

Exelby totiž nahradil Komisareka v sestavě Leafs a nevede si zas až tak špatně. Pouze ve dvou zápasech si od 2.ledna připsal -1 bod v tabulce pravdy.

Napsat komentář