Přesuny mezi Maple Leafs a Marlies

Generální manažer Toronta Maple Leafs Brian Burke oznámil v pátek, že brankář James Reimer byl poslán do AHL k týmu Toronto Marlies.

Reimer byl k Maple Leafs povolán 17. prosince jako náhrada za zraněného J.S. Giguera. Prvního startu v NHL se dočkal 1. ledna 2011, kdy nastoupil na ledě Ottawy Senators a připsal si v prvním zápase také první výhru. Od 1. ledna do 11. ledna vyhrál celkem čtyři zápasy v řadě venku, když zastavil 143 ze 151 střel soupeře.

J.S. Giguere byl již v minulém zápase na ledě Phoenixu Coyotes jako náhradník Reimera na lavičce a Leafs tak již mají k dispozici oba první gólmany.

Bilance Jamese Reimera v dresu Maple Leafs v této sezoně tak je zatím 4-2-0, 2,26 obdržené branky na zápas a průměr zásahů 93,3%.

V sobotu Brian Burke oznámil, že klub povolal útočníka Marcela Muellera jako náhradu za suspendovaného Mika Browna.Ve 39 zápasech v dresu Toronta Marlies zaregistroval Mueller 20 bodů za 7 branek a 13 asistencí, také 34 trestných minut a +1 bod v hodnocení +/-.

Mueller podepsal s Maple Leafs smouvu 14. července 2010 jako volný agent. V minulé sezoně působil dvaadvacetiletý rodák z Berlína v klubu německé DEL Cologne Sharks.

Napsat komentář