Grabovski zřejmě hrál s otřesem mozku

Útočník Toronta Maple Leafs Mikhail Grabovski vynechal v minulé sezóně pouze jediný zápas a může za to být docela rád. V rozhovoru pro Yahoo! Sports, totiž připustil, že nejspíš utrpěl po dvou srážkách se slovenským obrem Zdenem Chárou lehký otřes mozku.

„Myslím, že to byl mírný otřes mozku“, řekl Dmitriji Chesnokovi z Yahoo!Sports. „Zotavil jsem se velmi rychle a teď se cítím naprosto v pořádku“.

Po incidentu, který se odehrál v zápase Maple Leafs 15. února na ledě Bostonu, však vedení Maple Leafs ohlásilo, že se v případě běloruského útočníka o otřes mozku nejedná.

„V případě, že by Mikhail vykazoval nějaké příznaky otřesu mozku, nebylo by mu dovoleno vrátit se do hry“,nechal se slyšet GM Brian Burke po onom zápase.

Po druhém střetu na začátku třetí třetiny měl Grabovski potíže dostat se na nohy a poté byl za pomoci spoluhráčů odpraven na střídačku. Ve třetí třetině se však na led vrátil a nakonec to byl on, kdo vstřelil vítězný gól na 4-3.

Po zápase se Grabovski vyjádřil v tom smyslu, že mu vlastně fyzická hra Bruins až tak nevadí, spíš naopak.

„Líbí se mi takhle hrát, mám rád když proti mně obránci hrají tvrdě. Motivuje mě to totiž k tomu, abych hrál mnohem tvrději a rychleji.“

V uplynulé sezóně vsítil Grabovski 29 branek a přidal stejný počet asistencí, což stačilo na 3. místo v klubovém bodování.

Napsat komentář