Komisarek na odchodu?

Pro sezónu 2011/12 mají Maple Leafs k dispozici devět obránců, kteří jsou připraveni na NHL, nepočítáme li mladé naděje, mezi které patří Jake Gardiner, Jesse Blacker a Korbinian Holzer. Po příchodech Codyho Fransona a J.M. Lilese se konkurence v obraně ještě zvýšila.

Vybojuje si Komisarek místo v sestavě nebo bude vyměněn?

Důrazný zadák Mike Komisarek, který za dva roky v Torontu nenaplnil očekávání, i díky zraněnému rameni je terčem spekulací, které se zaměřují na jeho odchod z Toronta. Nejvážnějším kandidátem o jeho služby jsou „Ostrované“ z New Yorku, kteří přesně takového obránce hledají.

Před dvěma lety si „Komiho“ do týmu přivedl GM Brian Burke, který takové typy hráčů přímo zbožňuje. Po dlouhodobém zranění, trenéry svými výkony nepřesvědčil a propadl se na místo sedmého beka. I když je druhým nejlépe placeným obráncem v týmu, hned za kapitánem Dionem Phaneufem není pro něj v sestavě místo, a tak se zdá, že se jeho konec u Maple Leafs blíží. Díky jeho vysokému platu a častým zraněním,  je ale těžko vyměnitelný.

4 thoughts on “Komisarek na odchodu?

  1. Myslím že by mu to prospělo. Pokud by Islanders nabídly kvalitní křídlo, tak bych s tím souhlasil. Obránců máme dost a jsou kvalitní. Kdyby Mike zůstal vznikla by konkurence, která by mohla být kontraproduktivní a uškodit obraným valům Maple Leafs. Kdyby přišel Okposo, nezlobil bych se 😀

  2. to by byl slušný trejd a určitě bychom na něm vydělali

  3. Bylo by to pěkné, kdyby se podařilo vyměnit Komisarka, ale Islanders by za něj určitě nedali Okposoa, když s ním počítají na funkci kapitána

  4. No tak určitě by měl jít. Jen více takových článků 🙂

Napsat komentář