Maple Leafs představí novou verzi třetího dresu

Toronto Maple Leafs v pátek 23. září představí novou verzi třetího dresu.

A bude to opravdu velká událost, návrat k tradici.

Nová verze třetího dresu totiž bude odpovídat designu dresu, ve kterých Leafs naposledy vyhráli Stanley Cup v roce 1967.

Tato verze dresu je mnoha fanoušky Maple Leafs brána jako ta nejklasičtější verze dresu Toronta v historii.

Hráči Maple Leafs budou nosit tuto verzi v zahajovacím zápase nové sezony 6. října proti Montrealu Canadiens. Klub se nevyjádřil jak často budou hráči tento dres při zápasech nosit.

V Torontu se očekává opravdu velká nákupní horečka v souvislosti s touto verzí dresu.

Marketingový analytik se vyjádřil, že Maple Leafs mohou vydělat miliony dolarů z příjmu za prodej tohoto dresu.

„Určitě to bude velmi horké zboží…bude vydělávat miliony dolarů,“ řekl Keith McIntyre, marketingový expert z Burlingtonu v Ontariu.

„Z toho co jsem viděl, je to skoro stejné jako dresy, které nosili hráči posledního týmu Leafs co vyhrál Stanley Cup. To samo o sobě bude tvořit velký zájem.“

Když v roce 2002 uvedli Edmonton Oilers třetí verzi dresu, vydělal klub za první večer prodeje 100 000 dolarů.

Podle ředitele obchodu Real Sports Apparel Mika Gagurerriera se za průměrný večer v Air Canada Centre prodá 20-30 dresů Maple Leafs.

Obchod Real Sports Apparel, který vlastní stejná společnost jako klub Maple Leafs, tedy MLSE, bude exluzivně 10 dní jako jediný obchod prodávat tento dresu po pátečním představení.

Autentická verze tohoto dresu se prodává za cenu 300 dolarů bez jména a čísla a 380 dolarů za dres se jménem a číslem na zádech. Replica tohoto dresu se prodává 129 dolarů bez jména a čísla a 189 dolarů se jménem a číslem.

Tři nejčastěji prodávané dresy mají na sobě čísla Phil Kessela, Dion Phaneuf a Jamese Reimera.

Napsat komentář