Zprávy z tréninku Maple Leafs dva dny před úvodním zápasem nové sezony

Útočník Maple Leafs Joey Crabb prošel přes waiver list a dnes byl opět na ledě s týmem Toronta. Crabb trénoval ve třetím útoku s centrem Philippem Dupuisem a Colby Armstrongem a má poměrně velkou šanci dostat se do sestavy Leafs pro úvodní zápas nové sezony.

Dnes s týmem poprvé trénoval také Tim Connolly, který od minulého pondělí trénoval kvůli svému zranění v horní části těla samostatně. Jeho zranění ještě není úplně v pořádku a kouč Ron Wilson si stále nemůže být jistý jestli bude mít zkušeného centra k dispozici pro zápas s Montrealem Canadiens.

Pokud nebude moci Connolly hrát nastoupí mezi křídly Kesselem a Lupulem Tyler Bozak.

Nováček v sestavě Leafs Matt Frattin trénoval s Mikhailem Grabovskim a Nikolaiem Kuleminem, zatímco složení čtvrtého útoku by mohlo mít složení Matthew Lombardi, Jay Rosehill a Mike Brown.

Útočník Clarke MacArthur sice trénoval, ale kvůli suspendaci nebude moci v prvních dvou zápasech nastoupit, více zde.

V obraně spolu trénovali dvojice Dion Phaneuf a Carl Gunnarsson, Luke Schenn s Johnem-Michaelem Lilesem a další nováček Jake Gardiner se zkušeným obráncem Mikem Komisarekem.

Pouze v press boxu budou sledovat úvodní zápas Maple Leafs v nové sezoně Cody Franson, Colton Orr a zraněný Nazem Kadri.

Napsat komentář