Zranění Connollyho je vážnější

Tim Connolly utrpěl v průběhu přípravného období lehčí zranění v horní části těla při pádu na mantinel. Vše nasvědčovalo tomu, že nestihne první dva zápasy sezóny a jeho stav byl označen jako day-to-day. Jeho debut se tak plánoval na sobotní domácí utkání s Calgary Flames.

Nyní to vypadá, že hlavní akvizice léta stráví na marodce delší čas, než se předpokládalo a jeho stav se dá označit jako week-to-week.

„Opravdu nevím, jestli to je právě teď day-to-day. Spíše to bude o něco déle, ale nechci spekulovat. Nemůžu vám říct, jak dlouho to bude trvat. Rád bych vám dal bližší informace, ale zda-li se vrátím za týden nebo dva opravdu nevím.“ řekl Connolly ke svému zranění.

Tim Connolly se těšil na čerstvý start v novém dresu, ale zatím hned od začátku navazuje na svou pověst skleněného hráče, která ho provází několik posledních let.

2 thoughts on “Zranění Connollyho je vážnější

  1. Hm toho jsem se obával. V létě jsem si říkal, že máme dva nový centry, ale jenom jeden z nich bude hrát a to jsem myslel Connollyho. A ted hraje Lombrardi a Connolly sedí chodí po doktorech 😉

  2. Je to na prd. Moje vysněná posila do Toronta. Chlapec má prostě smůlu. A Maple Leafs taky. Doufám že je to nějak nerozhází, páč vstup do sezony je bravurní.

Napsat komentář