Bob McKenzie očekává oznámení o Winter Classic 2013 před All-Star Game

NHL Insider Bob McKenzie informoval v pořadu NHL Tonight o nadcházejícím ročníku Winter Classic 2013, ve kterém by se měly představit týmy Detroitu Red Wings a Toronta Maple Leafs.

Smlouva podle McKenzieho ještě není podepsaná, ale je to „skoro hotová věc“. Bob McKenzie očekává oficiální oznámení před All-Star Game, které se hraje 29. ledna v Ottawě.

Zápas by se měl hrát na Michigan Stadium v Ann Arboru (Michigan), kterému se přezdívá The Big House pro svou ohromnou kapacitu více než 100 000 diváků.

Pokud by se v příštím roce opravdu ve Winter Classic potkali Leafs a Red Wings, jednalo by se poprvé v historii této události o souboj amerického a kanadského celku.

Maple Leafs mají největší diváckou podporu v NHL a bude opravdu zajímavé vidět Leafs Nation jak zaplní hlediště tohoto obrovského stadionu.

2 thoughts on “Bob McKenzie očekává oznámení o Winter Classic 2013 před All-Star Game

  1. Na tuhle zprávu čekám už od začátku WC, ale teď jsem z toho v tranzu 🙂 Viděl Leafs venku v další historicky památné sadě dresů, kterých máme nespočet..to by bylo modrobílé peklo 🙂 Michale to jsi to sem nemohl dát ráno?! teď nemam nejmenší šanci usnout 😀

  2. 😀 ani já jentak neusnu…před sebou mám velký kafe a pracuju na reportu ze včerejšího zápasu 😉

Napsat komentář