Leafs se omlouvají všem fanouškům

Toronto Maple Leafs se omlouvají všem fanouškům za další neúspěšnou sezonu.

Klub v pondělí zveřejnil na svých oficiálních stránkách otevřený dopis předsedy představenstva společnosti Maple Leafs Sports & Entertainment Larry Tanenbauma, ve kterém klub žádá o odpuštění po tom, co tým v sedmé sezoně v řadě chybí v playoff.

Na začátku února byli Maple Leafs na šestém místě ve Východní konferenci. V následujících dvou měsících klub postihl kolaps v podobě pouhých dvou výher v následujících 17-ti zápasech.

GM Brian Burke odvolal na začátku března kouče Rona Wilsona a nahradil ho Randy Carlylem. Pro tým již bylo ale pozdě a sezonu Leafs dokončili jako 26. tým NHL po základní části. To nakonec znamená účast klubu v losování o první volbu draftu 2012.

 

 

 

Otevřený dopis fanouškům Leafs

Vážení fanoušci Leafs:

Jménem vlastníků Maple Leafs Sports & Entertainment Vám chceme poděkovat za Vaši neochvějnou vášeň a loajalitu. Jako každý fanoušek Toronto Maple Leafs jsme také my zklamáni výsledkem této sezony.

Toronto Maple Leafs mají největší fanoušky na světě. Nenaplnili jsme očekávání každého z nás a za to se omlouváme. Bereme na sebe plnou odpovědnost za to, jak tento tým hrál na ledě a nebudeme se na nic vymlouvat. Způsob jakým skončil tento rok je nepřijatelný. Výsledky jsou ve sportu jediným měřítkem úspěchu a vysledky za ně mluví samy.

Vlastníci věří v plány Maple Leafs. Všechny zdroje budou použity k tomu, abychom se ujistili, že celá organizace je zaměřena na to, udělat Leafs úspěšným týmem v playoff. Jsme 100% odhodláni zajistit, aby tým soutěžil s těmi nejlepšími v NHL. Vášeň, tvrdá práce a odpovědnost budou vždy charakteristickými znaky naší organizace.

Toronto Maple Leafs mají tu čest mít tak vášnivé a loajální fanoušky. Nebereme to jako samozřejmost. Celá naše organizace nechce nic víc, než dodat tým, na který budete hrdí.

Se srdečným pozdravem

Lawrence M. Tanenbaum

One thought on “Leafs se omlouvají všem fanouškům

Napsat komentář