Výhra Marlies v prvním utkání s Barons

Po osmidenní pauze přijeli hráči Marlies k prvnímu utkaní finále západní konference na led nejlepšího týmu Oklahoma City Barons.

K překvapení všech Marlies bez větších problémů zdolali v prvním utkání nejlepším tým základní části výsledkem 5:0.

Od začátku nasadili hráči Toronta obrovské tempo, kterým zaskočili soupeře. Levá křídla Marcel Mueler a Nicolas Deschamps dvěma zásahy určili stav 0:2 po první třetině.

„Začátek byl obrovsky důležitý. Začali jsme hned od prvního střídání. Útočníci výborně dohrávali jejich obránce a nenechali je v klidu rozehrát. Měli jsme náročné tréninky, abychom se ujistili, že budeme po delší pauze připraveni.“ Řekl trenér Eakins

Ben Scrivens pomohl k výhře 31 zákroky. V play off má bilanci 8-1, když dnes vychytal druhé čisté konto.

Pět různých hráčů dalo gól a čtyři hráči zaznamenali minimálně 2 body. Oklahoma nevyužila v zápase 6 přesilovek, přičemž Toronto ubránilo posledních 39 oslabení.

„Je to cesta, kterou chce hrát. Takto chceme oslabení bránit. Každý z nás věří, že v oslabení nepadne gól. Moc nám pomáhá, když otupíme sílu soupeře a celé je to o tom, jak agresivní jsme.“ Doplnil Eakins

Joe Colborne se zapsal mezi střelce po dlouhých 30ti zápasech. Branku dali i tahouni týmu Matt Frattin s Jakem Gardinerem a stanovili tak konečné skóre prvního utkání 5:0 pro farmu Leafs.

Marlies očekávají mnohem lepší výkon ze strany Oklahomy. Další utkání se hraje už dnes v noci.

One thought on “Výhra Marlies v prvním utkání s Barons

Napsat komentář