Leafs se ukázali na tréninku v ACC fanouškům

20130114 training camp day 5

Hráči Maple Leafs se ve čtvrtek přesunuli k tréninku do své haly Air Canada Centre, kde dopolednímu tréninku přihlíželo zhruba půldruhého tisíce stovek fanoušků.

Tréninku se již nezůčastnil Tim Connolly, který byl umístněn na seznam nechráněných hráčů.

Ve středu to samé management Leafs provedl se čtveřicí hráčů Marlies. Kapitána Marlies Ryana Hamiltona, Grega Scotta a Mike Mottaua si žádný z klubů nevybral zatímco útočníka Keitha Aucoina si stáhl New York Islanders.

Ve středu večer také vyměnil GM Dave Nonis útočníka Matthew Lombardiho do Phoenixu Coyotes.

Nahlášení sestavy Maple Leafs pro úvodní zápas této sezony na ledě Montrealu Canadies se očekává v pátek v 9 večer našeho času. Leafs mají v tréninkovém kempu v tuto chvíli 14 útočníků, devět obránců a 2 brankáře. Kádr týmu by se měl zůžit na 23 hráčů.

Všechny poslední změny dávají naději, že by se do prvního týmu Maple Leafs mohlo dostat několik mladých hráčů. Určitě mezi ně patří Nazem Kadri, který si vede v kempu velmi dobře a má místo téměř jisté. To samé se dá skoro říci o Leo Komarovovi.

Oba dva útočníci trénovali společně s Jamesem van Riemsdykem, který se po dvou dnech vrátil do přípravy. Podle komentátorů vypadal JVR velmi dobře a zdá se, že jeho start v sobotu by neměl být ohrožený.

V obraně si stále velmi dobře vede Morgan Rielly, ale také Mike Kostka a Mark Fraser, kteří si přinesli z AHL velmi dobrou formu a zatím mají jednoznačně navrh nad veteránem Mikem Komisarekem.

Sobotní večer se velmi rychle blíží. Již jen necelé dva dny a hráči Toronta Maple Leafs vyjednou na led Bell Centre ke svému prvnímu zápasu v této sezoně.

6 thoughts on “Leafs se ukázali na tréninku v ACC fanouškům

  1. Koukám, že na Nova sport dle očekávání nepůjde ani jeden zápas Leafs… dneska večer to konečně začne a já se tak těším.. Kde se to dá sledovat free prosím?

  2. Nevim jestli chodíte na facebook, daval jsem tam info, ze nhl gamecenter live je tenhle rok za 50 dolaru vcetne play off. To je hodne slusna cena. To se podle mě vyplatí, je to skoro jako jit na dva zapasy extraligy.

    jinak to co odkazuje nahore m@rtin. + http://atdhe.eu/

  3. Po vyluce nějak nemam chut za přenosy platit..

    Díky Martine, večer to vyzkouším.

Napsat komentář