Komisarek již je v pořádku a další zprávy z tréninku

Mike KomisarekObránce Maple Leafs si na pondělním tréninku zranil velmi kuriozním způsobem své oko.

Po tréninku zůstal Komisarek déle na ledě a trénoval střelbu na branku. Ovšem nedařilo se mu trefil puk do brány a tak praštil svou holí o led a jeden z grafitových úlomků spadl Komisarekovi do oka.

„Hokejka se zlomila a nějaký úlomky mi vlétly do oka a do tváře. Musel jsem navštívit očního specialistu,“ řekl Komisarek listu Toronto Star.

„Úlomky musely být odstraněny, což se podařilo a skončilo to několika stehy na oční bulvě. To si budu pamatoval. Nikdy to již neudělám. Ošklivý úraz.“

Komisarek sice mohl hrát již proti Buffalu, ale tým se po zvážení celé věci rozhodl dát mu radši volno.

„Bylo mu povoleno hrát, ale cítili jsme, že po tom všem čím prošel bude lepší dát mu den volna,“ řekl kouč Toronta Randy Carlyle.

Další útočník Maple Leafs, který v úterý proti Buffalu nehrál, Clarke MacArthur, ve středu již trénoval.

„Řekl bych, že MacArthur je blíže než byl. A Komisarek je zítra připravený hrát,“ řekl Carlyle na středečním tréninku.

Ten vynechali útočníci Mike Brown a Colton Orr. Brown má citlivé rameno po bitce s Mikem Weberem v zápase v Buffalu a Orr je nachlazený. Jestli oba hráči nastoupí proti Washingtonu zatím není jisté.

Útočník James van Riemsdyk začal středeční trénink dříve než ostatní. Na ledě se objevil 15 minut před tréninkem a s bruslařským koučem Barbem Underhillem pracovali na bruslení.

5 thoughts on “Komisarek již je v pořádku a další zprávy z tréninku

  1. ježiš, taková banalita 😀 no tak hlavně, že je v pohodě 😀

  2. No banalita to bych moc neřekl, spíš se divím, že ještě vidí. Sice jsem nikdy neměl v ruce grafitový úlomek, ale řekl bych, že to bude pěkně ostrý materiál a mít tohle v oku…brrr.

    Čerwi očí si teda moc vážím na to, abych tohle nazval banalitou 😉

  3. Grafitový úlomek to je sakra nebezpečný, navíc v oblasti obličeje. Ten materiál je téměř stejný jako sklolaminát. Kdo jezdil na vodu, tak určitě zná laminátové kanoe. Pamatuju si, že jsem si jednou sednul na lod, která byla špatně obroušená a ty úlomky jsem měl v zadku dalších 14dní. Sklolaminát je ještě pevnější a odolnější a grafit je něco téměř stejnýho s trochu jinými vlastnostmi podobně jako karbon. Ty kompozitky s kterýma dneska hraje už každej jsou po rozlomení hrozně ostrý a nebezpečný, ale pravda je, že to přidává hrozně moc na střele oproti normální dřevěný hokejce. Ani nechci vědět kolik by s kompozitkou střílel Al McInnis 😀

  4. Michal: samozřejmě, blbě jsem to napsal. Samozřejmě, že chápu závažnost tohoto zranění… musí to být sakra nepříjemný. Spíš jsem to myslel tak, že je to taková „blbost“ (při treninku přijít k takovému zvláštnímu zraněnní) a nebo spíš ten způsob, jak k tomuto zranění došlo.
    Je mi jasný, že mít v oku kus nějakého grafitového úlomku nebude nic pěknýho 🙁

    Blbě jsem na to napsal….

Napsat komentář