Leafs v pátek trénovali, Kadri až ve třetím útoku. Fraser na tři týdny mimo hru

kadri 20131002

Hráči Maple Leafs se na pátečním tréninku připravovali k úvodnímu zápasu na domácím ledě v nové sezoně a kouč Maple Leafs provedl v sestavě několik změn.

Centr Dave Bolland zaujmul místo Nazema Kadriho ve druhém útoku s Joffrey Lupulem a Nikolaiem Kuleminem, zatímco Nazem Kadri se posunul do třetího útoku k Masonu Raymondovi a Troy Bodiemu.

„To se prostě stává,“ řekl Nazem Kadri po tréninku. „Promícháním útoků, není to naposledy, kdy to vidíte. Každý hráč je dobrý v tomto týmu, nezáleží na úloze, kterou má. Znamená to, že musíte přidat.“

Kouč Maple Leafs Randy Carlyle se zdál být trochu podrážděný, když se ho novináři zeptali na výměnu Kadri-Bolland, která se stala ve Philadelphii.

„Vy (média) v tom hledáte příliš. Nedívám se na to tímto způsobem. Máme dva velmi talentované mladé hráče a jeden z nich je zkušenější,“ řekl Carlyle.

„Od Kadriho jsou velká očekávání, že se stane centrem druhého útoku, na základě jeho produktivity v loňské sezoně. Má talent? Jistěže má. Je to mladý hráč, který se pokouší prorazit do NHL.“

„Protože jsme ho přesunuli z jedné pozice na druhou, tak to vypadá jako novinka. My prostě stavíme hráče na pozice, kde máme pocit, že nám dají největší šanci na výhru.“

První útok zůstal ve stejném složení, Bozak-JVR-Kessel, zatímco čtvrtý útok trénoval ve složení Jay McClement, Carter Ashton a Colton Orr.

Dnes ráno byl povolán z Toronta Marlies Jamie Devane, ale zatím není jisté jestli v sobotu proti Ottawě nastoupí a v jakém útoku by to případně bylo.

Po zranění Marka Fraser a jeho zapsání na listinu zraněných hráčů to vypadá, že se svého debutu v NHL dočká 19-ti letý obránce Morgan Rielly.

Ten trénoval ve dvojici s Jakem Gardinerem.

„Pořád si nejsem jistý, jestli už budu hrát,“ řekl Rielly. „Nic jsem od koučů neslyšel. Ale jestli dostanu šanci hrát, tak budu strašně nadšený.“

Mark Fraser byl zapsán na listinu dlouhodobě zraněných hráčů po tom, co nedohrál zápas ve Philadelphii. Ve třetí třetině ho trefil Jay Rosehill a zdá se, že Fraser má poraněné koleno. Fraser tak nyní musí vynechat nejméně 10 zápasů nebo 24 dní. První zápas, do kterého bude moci Mark Fraser nastoupit bude utkání na ledě Edmontonu Oilers 29. října.

2 thoughts on “Leafs v pátek trénovali, Kadri až ve třetím útoku. Fraser na tři týdny mimo hru

  1. Nejsem si jistý, jestli Gardiner je ten pravý parťák pro Riellyho, někdo zkušenější by byl možná vhodnější.

Napsat komentář