Tyler Bozak mimo hru. Problémy má také Orr

bozak 20131125Útočník Tyler Bozak bude nějaký čas svému týmu chybět. Ve čtvrtek to potvrdil kouč Maple Leafs Randy Carlyle.

Bozak, který nedohrál úterní zápas proti San Jose, chyběl ve středu na tréninku a místo toho podstoupil vyšetření magnetickou rezonancí, které ukázalo pohmoždění hrudního koše. První centr Maple Leafs bude pravděpodobně zapsán na listinu zraněných hráčů.

Bozak v letošní sezoně chyběl již ve 12-ti zápasech. 25. října si v zápase na ledě Columbusu Blue Jackets poranil podkolenní šlachu.

Také útočník Colton Orr chyběl na středečním tréninku. Colton Orr měl malý váček s tekutinou v lokti. Dnes podstoupil zákrok na jeho odstranění a kouč Randy Carlyle potvrdil, že do dnešního zápasu Toronta proti Dallasu Stars Orr určitě nenastoupí.

Naopak Phil Kessel, který opustil předčasně včerejší trénink kvůli blíže nespecifikované bolesti je dnes připraven nastoupit navzdory tomu, že vynechal ranní rozbruslení.

Útočník Joffrey Lupul, který si natáhl tříslo v zápase proti Columbusu a od 25.listopadu nehrál začal již lehce bruslit. Dnes se zůčastnil ranní rozbruslení, ale žádný odhad, kdy by se mohl vrátit do zápasu zatím není. Podle vlastní slov je prý velmi těžké říct, jestli by mohl být připraven nastoupit v sobotu proti Ottawě Senators.

Napsat komentář