Leafs odcestovali na Floridu s Bollandem ale bez JVR

JVR-Bolland-McKegg-Clarkson 20140204Toronto Maple Leafs odcestovali v pondělí k dvojzápasovému tripu na Floridu.

Ještě před odletem tým trénoval v MasterCard Centre a kouč Randy Carlyle se po tréninku podělil s novináři o informace o stavu zraněných hráčů.

Útočník James van Riemsdyk byl ještě před tréninkem poslán domů, protože měl horečku a je nachlazený. Zatím není jisté, jestli hráč odcestoval s týmem. Randy Carlyle nechce vystavovat ostatní hráče nákaze a tak JVR pravděpodobně odletěl jiným letadlem později.

Clarkson by mohl být zítra připravený vrátit se do sestavy. Carter Ashton, Trevor Smith a Peter Holland jsou stále zraněni a na tripu určitě nenastoupí.

Naopak Dave Bolland s týmem na trip odcestoval. Ovšem podle Davida Altera (Sportsnet) má Bolland stále s problémy se svou levou nohou při bruslení a jeho návrat před olympijskou přestávkou tak není příliš pravděpodobný.

V pondělí poslali Maple Leafs zpět do AHL útočníka Grega McKegga a místo něj povolali útočníka Jarreda Smithsona. Kouč to zdůvodňoval upřednostněním defensivně zaměřeného Smithsona pro zápas na hřišti soupeře.

K týmu se připojilo také více než tucet otců, kteří tak stráví společně se svými syny v dresu Blue & White několik následujících dnů. V hledišti během následujících dvou zápasů budou mít speciální podporu například Colton Orr, Morgan Rielly, Nazem Kadri, Carl Gunnarsson, Troy Bodie, také Jake Gardiner. V pondělí má tým naplánovanou večeři hráčů s otci a o volném dni ve středu je naplánované společné rybaření.

V posledních zápasech se týmu daří a hráči mají dobrou náladu. Leafs vyhráli tři zápasy v řadě a osm z posledních deseti zápasů.

„Je to jako velká párty abyste se pobavili se svými dětmi,“ řekl Doug Orr, otec Coltona.

„Je úchvatné mít tady otce. On kouká na zápasy doma, ale to je uprostřed noci,“ řekl obránce Carl Gunnarsson.

Doufejme, že si hráči i otcové uchovají dobrou náladu až do neděle.

8 thoughts on “Leafs odcestovali na Floridu s Bollandem ale bez JVR

 1. hoši měl bych dotaz, kde sledujete zápasy Leafs? Já mám pouze nějaké odkazy na online streamy na netu, ale ta kvalita je hrozná. Děkuji 🙂

 2. jo a jinak zajímavý nápad s těmi otci hráčů, to jsem netušil že také takto jezdí s týmem 😀

 3. cerwi já mám předplacený oficiální Game Centre Live přes NHL.

  https://gamecenter.nhl.com/nhlgc/secure/gclsignup?navid=nav-gcl-main&intcmpid=nhl-gcl-mainnav

  už jsem se nemohl na tu bídu na streamech koukat. Hlavně mě pořád nebavilo hledat kde vysílají stream Toronta. Tady to mám pěkně v obrovský kvalitě s originálním komentářem (Sportsnet,Leafs TV, CBC, TSN) a nemusím koukat na US stanice.

  Jestli ti můžu poradit, tak jestli se díváš často nebo na každý zápas, tak si to určitě předplať nebudeš litovat

 4. no právě, že se dívám zatím pouze na takový ty „lepší“ zápasy (Bruins, Canes, NYR, apod.), ale to je pouze z toho důvodu těch příšerných streamů . Za 50 dolarů to není tak hrozný, o tom asi budu uvažovat. A jak se to platí? Nemusí mít člověk zařízený nejěký Pay Pal a nebo podobný blbosti?

 5. Buď přes paypal,nebo kreditku.

  Dneska výkon špatný po všech stránkách.
  Zařazení Smithsona ,zničení fungující 3 lajny,taktika bez napadání,která nás od začátku přišpendlila mezi modrou a brankoviště…
  Chápu,že Clarkson nemůže hrát 4 lajnu,to by si Nonis musel dát padáka(já zas když ho vidím v poměru s tím co bere,tak si dávám panáka),ale proč s McClementem na centru?
  Tak aspoň bod by sme měli přivézt z Tampy,ale hlavně herní zlepšení.

 6. Včera to bylo špatný. Vůbec jsme nestačili. 10 střel v polovině zápasu? To je tragédie. Letos jsem Clarksona už odepsal, nelíbí se mi jak hraje a ani si nemyslím, že je jeho hra pro tým přínosem,

  Carlyle tu sestavu docela narušil Smithsonem. Druhýmu útoku Lup-Kadri-Raymond se celkem daří, tak je jasný, že je nechce rozdělit. Ale tím, že tam byl Smithson se Mcclement musel posunout no.

 7. Zařazení Smithsona s odůvodněním,že je více defenzivní tip mi přijde výjev jak od Lojzy.
  Hrál necelých 6 min.,v první třetině měl 2 střídaní takže nám v tý defenzívě opravdu hodně pomohl.
  Clarkson – snad na něj opadne tlak a příští sezonu i očekávání a trochu se zvedne.Určitě bude mít nějakou no -X klauzuli,takže s případnou výměnou bych moc nepočítal

Napsat komentář