První oficiální sraz fanoušků Maple Leafs CZ

logo leafs

Po neúspěšném pokusu minulý rok, který ovšem nebyl oficiálním srazem a nakonec jsme se podle předpokladu sešli (jako už několikrát v posledních letech) jenom já a Michal :D, jsme se dohodli pro další pokus a vyhlašujeme oficiálně první sraz fanoušků naší stránky Maple Leafs CZ a všech dalších fans Leafs Nation.

Den jsme vybrali neděli 24.8. a sraz bychom spojili se zápasem Slavie – Klagenfurt (17:00), hraje se v garáži v Edenu a vstup je 50,-.

Čas srazu mezi 15:30 – 16:00, chvilku před zápasem sedneme někde v okolí Edenu, to ještě upřesníme, klidně někdo může přijít s nějakým návrhem..

Go Leafs Go
– svata a Michal

 

9 thoughts on “První oficiální sraz fanoušků Maple Leafs CZ

 1. Tak já potvrzuji účast.
  Akorát tedy jako příznivec druhého Pražského týmu budu muset na hokeji fandit Němčourům (:

 2. Tak jednou to zvládneš 😉 příště můžem třeba zase na spartu..

 3. me extraliga nechava v klidu, preju slavii a sparta mi nevadi…spis me na sparte sere ten stadak, rad bych tam nekdy zasel se kouknout, ale ty tribuny to je za trest…bydlis nekde kolem sparty?

 4. Bydlím na Žižkově.
  Tak je to stadion trochu staršího data uvedení do provozu,ale třeba já si moc neumím představit nedávný záměr p.Charouze o stavbě nového v Malešicích pro 8 tis.
  To už mi přijde logičtější dělit se o Šaškárnu.
  NEbo třeba cca 2 roky stará studie sportovní haly se zapuštěnou plochou a přidáním sedaček pod ty stávající by byla přímo luxusní,ale asi je to utopie.

 5. Ja bydlim prave hned kousek od vystaviste :D. Zitra se potkáme v 16h před halou teda, jak je ten malej boční vstup – je u toho myslim hospoda se zahrádkou. Michal by měl mít na sobě dres toronta, tak podle toho nas poznas, popripade mi napis nebo zavolej 774 211 407. jsem ted pracovne mimo a vracim se zitra, na net se moc nedostanu, takze doufam, ze se zitra potkame 😉

 6. Určitě dorazím.
  Taky na sobě budu mít něco se znakem Toronta,ale dres tedy nevlastním.
  Zítra ahoj.
  Martin

 7. Hernajs, celé léto nic a teď takhle na rychlo tohle.. bydlím sice deset minut od Edenu, ale v pět ráno jsem přijel z dovči, zítra do rachoty.. hm, nic neslibuju. Vtip spíš bude v tom, že bych vás stejně nenašel, pač „ještě upřesníme“ se určitě týká FB a tam se to nedočtu..

 8. V komentáři kousek nahoře píšu

  „Zitra se potkáme v 16h před halou teda, jak je ten malej boční vstup – je u toho myslim hospoda se zahrádkou. Michal by měl mít na sobě dres toronta, tak podle toho nas poznas, popripade mi napis nebo zavolej 774 211 407.“

  takže se to týká všech..;-)

Napsat komentář