Tréninkový kemp 2014, den druhý

camp day 2V pátek hráči poprvé vstoupili na ledovou plochu v Mastercard Centre. Prvních testů na ledě se bohužel nezúčastnili hned dva hráči základní sestavy, útočníci Tyler Bozak a David Clarkson.

Tým oznámil, že oba dva hráči vynechají také víkendové tréninky a tvrdé drily, které začínají v sobotu.

Zatím nebylo oznámeno, jaké zranění oba dva hráči utrpěli nebo kdy se zranili. Bozak i Clarkson jsou vedeni jako day-to-day. To znamená, že by jejich zranění nemělo být příliš vážné a během několika dní by se měli zapojit do přípravy na novou sezonu.

Maple Leafs rozdělili celou skupinu hráčů do dvou týmů (Team Sittler a Team Clark) a po oba dva víkendové dny čekají hráče tréninkové zápasy. Těch se kromě Bozaka s Clarksonem nezúčastní také Frederik Gauthier, který si poranil záda během Turnaje nováčků. Obránce Rinat Valiev má zraněné koleno a také brankář Garret Sparks bude mimo.

Po víkendu čekají Maple Leafs první přípravné zápasy. Leafs nastoupí ke čtyřem zápasům ve třech dnech ve třech různých městech. Ve středu hrají Leafs dokonce dva zápasy s Ottawou Senators. Předpokládá se, že si Leafs ponechají na kempu většinu ze 64 hráčů až do středy.

Napsat komentář