Čtvrtý den kempu 2014 ovládl Antoine Bibeau

camp day 4Dalšími dvěma tréninkovými zápasy na ledě MasterCard Centre pokračoval přípravný kemp Maple Leafs na novou sezonu. A hráčem, o kterém se po víkendových trénincích zatím nejvíce mluví není útočník William Nylander, o kterém se předpokládalo, že bude strhávat pozornost, ale brankář Antoine Bibeau.

Bibeau pokračuje ve výborných výkonech po výhře 2-0 na Turnaji nováčků a ve druhém tréninkovém zápase nepustil ani jednu branku.

A o Bibeauovi se začíná mluvit přinejmenším jako o jednom z brankářů Marlies.

Před kempem to měl být Garret Sparks, který měl být v první volbou do brankoviště Marlies. Sparkse ovšem drží mimo hru neznámé zranění a ani jednou se přes víkend neukázal na ledě.

„Cítím se velmi dobře v brance, snažím se dělat věci jednoduše,“ řekl Bibeau. „Velmi jsem tady pracoval na mé poziční hře s koučem brankářů a myslím, že každodenní práce na této úrovni mne prostě dělá lepším brankářem.“

„Je to skvělá zkušenost a snažím si z toho co nejvíce vzít.“

Také Jonathan Bernier ještě ve dvou tréninkových zápasech neinkasoval a James Reimer předvedl v neděli mnohem lepší výkon, než při sobotní prohře 0-4.

V útoku vedle sebe opět nastoupila trojice Nylander, Kontiola, Kessel, který si připravil mnoho šancí a nahrál Nylanderovi na branku ve druhém nedělním zápase.

Dvě branky vstřelil Tyler Biggs a jeho sebedůvěra šla v neděli určitě nahoru.

Tým bílých v neděli vyhrál oba dva zápasy, nejprve 3-0 a poté 4-0. Další branky přidali Brandon Kozun, Carter Verhaeghe, Morgan Rielly a Spencer Abbott.

Už v pondělí začíná série šesti přípravných zápasů v osmi dnech. V pondělí se očekává mladá sestava v čele s miláčkem Londonu Nazem Kadrim, bratry Rupertovými a Gregem Mckeggem.

Sestava pro první přípravný zápas s Philadelphií Flyers:

Útočníci: Ashton, Biggs, Bodie, Booth, Broll, Carrick, Findlay, Frattin, Holland, Kadri, Kontiola, Kozun, Leivo, McKegg, McLaren, McMillan, Smith, Watling and Winnik
Obránci: Finn, Granberg, Holzer, Knodel, Mikkelson, Nilsson, Percy, Rielly and Tallinder.
Brankáři: Gibson, Heeter

Napsat komentář