Leafs hrají dnes večer s Jets

20150221-previewJETS (30-20-10) at MAPLE LEAFS (23-31-5)
Posledních 10: Winnipeg 4-4-2; Toronto 1-8-1

Toronto Maple Leafs hrají dnes večer druhý a poslední vzájemný zápas s Winnipegem Jets v této sezoně. Na začátku ledna Toronto prohrálo na ledě Jets 1-5.

Torontu se v posledních zápasech s Winnipegem vůbec nedaří. Jets totiž vyhráli pět zápasů v řadě.

Jets

Winnipeg vyhrál čtyři z posledních šesti zápasů, ale v posledním zápase prohráli 5-1 na ledě Washingtonu Capitals. I přes prohru drží Jets jednu ze dvou divokých karet pro postup do playoff v Západní konferenci.

Paul Maurice, bývalý kouč Maple Leafs, bude mít dnes večer složitou volbu koho postavit do branky svého týmu. Michael Hutchinson vyhrál tři zápasy v řadě, ve kterých nastoupil. Naopak český golman Ondřej Pavelec prohrál čtyři poslední zápasy venku. Hutchinson ovšem jako rodák z Toronta nikdy nechytal proti Maple Leafs ve svém rodném městě zatímco Pavelec vyhrál ve čtyřech posledních zápasech proti Maple Leafs.

Maple Leafs

Toronto prohrálo v pátek večer na ledě Caroliny pátý zápas v řadě (0-4-1) a pokaždé o jednu branku – NYR 5-4, NYI 3-2, MTL 2-1, FLA3-2 a CAR 2-1.

Do sestavy se v dnešním zápase vrátí Joffrey Lupul, který chyběl v posledních čtyřech zápasech.

„Cítím se mnohem lépe. Bylo to zranění, které si žádá trochu odpočinku, ale už je to lepší,“ řekl po včerejším tréninku Lupul.

Do branky se v dnešním zápase postaví opět Jonathan Bernier, který vynechal včerejší zápas s Carolinou. V posledních 10-ti zápasech má Bernier bilanci 0-8-2 a průměr 2,71 obdržené branky na zápas.

Západ začíná tradičně v 1 hodinu po půlnoci.

4 thoughts on “Leafs hrají dnes večer s Jets

  1. Dneska to má šťávu,nějak po sobě jdou.Máme s nima nějaké nevyřízené účty?

  2. Myslím, že se moc nemusíme s Jets no. Zápas to byl pěknej a stal se zázrak a vyhráli jsme. Super, konečně výhra 🙂

  3. Oni maj snad nejvyšší tým v celé lize,ale já je absolutně nesleduju,ale asi takhle hrajou často.Za mne velká pochvala pro Kadriho za to jak šel vrátit ten Hit.V tomhle má,musím příznat, při srovnáváni s Bozakem jednoznačně navrch.

  4. Hodně jim v tý výšce pomohl Myers, který přišel z Buffala a je opravdu obrovskej. Ten Kadriho hit je přesně to, co nám kromě ještě další věcí teda v letošní sezoně chybí.

Napsat komentář