Leafs hrají na ledě Sharks

20160109 - previewMAPLE LEAFS (16-16-7) at SHARKS (18-18-2)
Posledních 10: Toronto 6-3-1; San Jose 4-5-1

Toronto Maple Leafs zakončí dnes večer kalifornské turné zápasem na ledě San Jose. Ve druhém vzájemném zápase v letošní sezoně se budou Leafs snažit vrátit Sharks prohru 4-5 v prodloužení ze zápasu na ledě Air Canada Centre.

Maple Leafs

Po porážce na ledě Los Angeles se Toronto pokusí vrátit zpět na vítěznou vlnu. S týmy ze Západní konference mají Leafs kladnou bilanci 11-6-1.

Do branky Toronta se dnes večer postaví pravděpodobně Jonathan Bernier, který proti Los Angeles kryl ze střídačky záda Jamesi Reimerovi. Od předešlého zápasu se San Jose má Bernier bilanci 6-2-0 a vyhrál poslední tři zápasy v řadě. V každém z těchto zápasů Bernier pochytal 39 střel.

James Reimer se v zápase s Los Angeles vrátil ve slušné formě a téměř dvouměsíční výpadek nebyl na jeho výkonu patrný. Proti Kings pochytal 39 z 41 střel.

Sharks

San Jose se v letošní sezoně daří mnohem více v zápasech venku než na domácím ledě. S bilancí 5-12-0 jsou Sharks v tomto ohledu nejhorším týmem v lize.

Navíc Sharks stále čekají na výhru v novém roce. Ve dvou zápasech po novém roce prohráli na domácím ledě s Winnipegem Jets 1-4 a s Detroitem 1-2.

V posledních čtyřech zápasech (všechny na domácím ledě) má San Jose bilanci 1-3-0. V posledních sedmi domácích zápasech vstřelilo San Jose pouze 13 branek a vyhrálo jen jediný duel.

Sharks opravdu nejsou ve formě. Od začátku prosince má San Jose celkovou bilanci 4-9-2.

Jenže proti Torontu se San Jose daří. Sharks vyhráli posledních šest vzájemných zápasů s celkovém skóre 24-11. V posledních 11-ti vzájemných zápasů vyhrálo San Jose 10 střetnutí.

Úvodní vhazování je na programu tradičně v 1 hodinu po půlnoci.

Napsat komentář