Změna grafického vzhledu

změna vzhledu

V současné době hledáme pro náš web novou grafickou šablonu, která by trochu oživila vzhled našeho webu a přinesla také modernější prvky v kódu jako je responsivní nebo fluidní uspořádání, „přilepené“ menu pod horním okrajem prohlížeče nebo tlačítko pro odskrolování stránky zpět nahoru.

Současná šablona, která je na našem webu použitá nám zmíněné prvky nabízí a proto se snažíme ji upravit tak, aby nám všem v prohlížení webu Mapleleafs.cz vyhovovala.

Zároveň ovšem stále probíhá hledání a zkoušení jiných grafických šablon, proto se může stát, že bude občas web vypadat trochu jinak nebo nebude dostupný obsah a uvidíte pouze upozornění o probíhající údržbě.

Prosím vás tedy o trpělivost pokud neuvidíte články a také o názory co vylepšit nebo udělat jinak. V případě, že by někdo uměl upravovat grafické šablony pro wordpress a chtěl by nám s tím pomoct tak budeme samozřejmě rádi. V tom případě prosím o zaslání emailu na adresu uvedenou v zápatí stránky.

Děkujeme

4 thoughts on “Změna grafického vzhledu

  1. tak provedl jsem změnu zobrazení článků pod dynamickým sliderem – sekce VŠE O MAPLE LEAFS – zobrazeno posledních 12 článků všech kategorií.

    Přidal jsem zobrazení počtu příspěvků u nadpisu článků.

  2. Paráda, ted mi to příjde zatím nejpřehlednější (koukám tak 2x za den).

  3. Angi dík. Snažím se, ale jak říkám, mám trochu svázaný ruce tím kódem a nikdo mi to přepsat nechce 😀

Napsat komentář