První zúžení sestavy. K týmu se naopak připojí hráči ze Světového poháru

Toronto Maple Leafs v úterý poprvé na letošním přípravném kempu zúžili sestavu. Tým opouští 23 hráčů. V kempu tak zůstává 53 hráčů (32 útočníků, 16 obránců a pět brankářů).

Následujících devět hráčů se vrací ke svým týmům v Canadian Hockey League: Stephen Desrocher (Kingston), Martins Dzierkals (Rouyn-Noranda), Tye Felhaber (Saginaw), Nikita Korostelev (Sarnia), Nicolas Mattinen (London), Keaton Middleton (Saginaw), JJ Piccinich (London), Jack Walker (Victoria) a Tyler Wong (Lethbridge).

Devět hráčů bylo přeřazeno do AHL k týmu Toronto Marlies: William Corrin, Taylor Doherty, Eric Faille, Brett Findlay, TJ Foster, Jeff Glass, Jon Jutzi, Daniel Maggio, Mason Marchment, Ryan Massa, Brenden Miller, Ty Stanton, Ethan Werek a Chase Witala.

Marlies otevřou svůj tréninkový kemp v pondělí 3. října.

Po úterním dni volna budou Maple Leafs pokračovat ve svém přípravném kempu ve středu na ledě MasterCard Centre. K týmu se již připojí také všech osm hráčů, kteří se zúčastnili Světovém poháru včetně Austona Matthewse a Morgana Riellyho.

„Myslím, že to bylo dobré. Velmi soutěživé. A rychlé. Myslím si, že to je to pravé slovo, které mne napadá. Rychlost hráčů,“ řekl kouč Jim Hiller o soustředění v Halifaxu.

Ve čtvrtek Maple Leafs nastoupí ke svému druhém přípravnému zápasu. Tentokrát na protilehlém břehu jezera Ontario v St. Catharines proti Buffalu Sabres.

Napsat komentář