Maple Leafs čeká přípravný zápas s Buffalem

Toronto Maple Leafs nastoupí ve druhém přípravném zápase proti Buffalu Sabres a pro útočníka Williama Nylandera to bude zápas, ve kterém se postaví proti svému bratrovi.

Bratři Nylanderové ještě nikdy v životě nehráli proti sobě. Jenže když si Buffalo Sabres na draftu 2016 vybrali z osmého místa mladšího Alexandera, bylo jasné, že k tomu jednou dojde. A Buffalo Sabres jsou velký rivalem Maple Leafs.

„Už žádní kamarádi,“ vtipkoval dnes odpoledne William před odjezdem do St. Catharines, kde se oba týmy večer utkají. „Myslím si ale, že mamka bude mít na sobě půl dresu Toronta a půl dresu Buffala,“ dodal.

„Má skvělý rozhled a dokáže vstřelit branku. Rád střílí. Je vyvinutý všemi možnými způsoby,“ popsal svého bratra William Nylander.

Maple Leafs si budou chtít určitě napravit dojem z prvního přípravného zápasu, ve kterém podlehli Ottawě 3-6. Tým se tak bude dnes večer pravděpodobně více soustředit na hru kolem své branky. Senators se v pondělním zápase dařilo střílet branky z dorážek.

Do branky by se měl postavit Garrett Sparks. Jako náhradník bude připravený Kasimir Kaskisuo. Zápas vynechá určitě Auston Matthews, který by měl ovšem nastoupit v páteční odvetě v Buffalu a také Mitch Marner dnes večer určitě nenastoupí.

Možná sestava Maple Leafs v dnešním zápase:

Útočníci
Martin – Nylander – Hyman
Rychel – Kadri – Holland
Leivo – Gauthier – Leipsic
Lindberg – C.Smith – Clune
Cameranesi

Obrana
Valiev – Carrick
Dermott – Marincin
Loov – Holl
Hrabarenka – Brouillard

Brankáři
Sparks
Kaskisuo

Napsat komentář