Maple Leafs představili dresy pro zápas NHL Centennial Classic

Toronto Maple Leafs v pondělí představili zvláštní dresy pro zápas NHL Centennial Classic. V zápase, který je součástí oslav sté sezony Toronto Maple Leafs a také samotné NHL, nastoupí Maple Leafs 1. ledna 2017 pod otevřeným nebem na stadionu BMO Field proti Detroitu Red Wings.

Dres Maple Leafs pro tento zápas je moderní variací domácího drese, kterými klub v této sezoně oslavuje svou historii.

Kultovní logo Maple Leafs je převzato z nově upraveného domácího dresu. Jedinečný pás bílé obklopuje celý trup a žíly uvnitř loga jsou vyšité stříbrnou nití k uctění 100. sezony klubu a NHL. Dres také obsahuje pamětní nášivku na rameni.

This slideshow requires JavaScript.

„Zápas NHL Centennial Classic bude zvláštní okamžik v našich celoročních oslavách 100 let Maple Leafs a tento nový dres nabízí charakteristický pohled na tuto událost kombinací důležitých prvků minulosti našeho klubu, ale také naší současnosti a budoucnosti tím, že obsahuje nové logo Maple Leafs,“ uvedl prezident Toronto Maple Leafs Brendan Shanahan.

„Těšíme se na tuto událost, která bude památným dnem pro naše fanoušky a pro náš klub a tento unikátní dres bude důležitou součástí těchto vzpomínek.“

Napsat komentář