Toronto se údajně zajímá o Hamiltona

Je zřejmé, že by Maple Leafs rádi vyztužili svou mladou obranu. A v této souvislosti se objevily spekulace, že Leafs projevili zájem o obránce Dougieho Hamiltona z Calgary Flames.

Na sobotním zápase Maple Leafs se byl dokonce údajně v ACC podívat GM Calgary Brad Treliving.

Dnešním pořadu Leafs Lunch na stanici TSN dokonce moderátorka Andi Petrillo s hosty Darrenem Dregerem a Patrickem O’Sullivanem diskutovala o tom, že by Leafs za Hamiltona obětovali centra Williama Nylandera.

Je jisté, že pokud Calgary bude ochotné Hamiltona vyměnit, tak jeho cena nebude nízká.

Na druhou stranu William Nylander je považovaný vedle Matthewse a Marnera za další obrovský talent v sestavě Maple Leafs.

Další zajímavostí je absence útočníka Petera Hollanda na dnešním ranním rozbruslení Maple Leafs před zápasem v Edmontonu.

Už delší dobu se zdá, že dny Hollanda v Torontu jsou sečtené a jeho odchod (výměna, listina nechráněných hráčů) je na spadnutí. Bude tedy Holland společně s Nylanderem součástí výměny Dougie Hamiltona k Maple Leafs?

Hm…

2 thoughts on “Toronto se údajně zajímá o Hamiltona

  1. Ani omylem. Vím, že talentu v útoku máme hodně a taky bych byl rád za výborného obránce. Ale zrovna Nylander? Na trojci Marner, Nylander, Matthews bych nešahal. Chápu, že máme přecentrováno ale.. =(
    A upřímně, Hamilton se mi zrovna dvakrát nezamlouvá. =/

  2. taky doufám, že jde jen o drb. Nylander má vyšší cenu než Hamilton. Letos s PO stejně nepočítám a kvůli Vegas bude podle mě dost nabídek na trhu.

Napsat komentář