Leafs jsou zpět!

Deset dní před začátkem přípravného kempu se na ledě MasterCard Centre objevila první skupina hráčů Maple Leafs.

Podle reportérky stanice TSN se na ledě objevili brankáři Frederik Andersen a Curtis McElhinney, Tyler Bozak, Connor Carrick, Martin Marinčin, Morgan Rielly, Leo Komarov, Nazem Kadri, Jake Gardiner a také dvě nové tváře v dresu Leafs obránce Ron Hainsey a útočník Dominic Moore.

V jednom z prvních tréninků zatím chyběl například James van Rimesdyk, Matt Martin, Willy Nylander nebo Auston Matthews.

Na ledě se neobjevila ani největší letní posila Maple Leafs útočník Patrick Marleau. Úterý totiž bylo v oblasti kolem Toronta prvním školním dnem a Patrick Marleau vedl dva ze svých čtyř synů poprvé do školy. Ale už zítra si na ledě začne zvykat na své nové spoluhráče.

„Jenom se snažím, aby si to sedlo. Už se nemůžu dočkat až se s každým poznám. Jsem prostě natěšený,“ řekl dnes Patrick Marleau. „Od první chvíle, kdy jsem se oblékl do dresu jsem se nemohl přestat usmívat. Nevím proč. Jsem prostě nadšený,“ dodal.

Hráči Maple Leafs se budou nyní několik příštích dnů během těchto neformálních tréninků připravovat na tréninkový kemp, který začne v půlce září. Od pátku 15. září do neděl 17. září se Leafs budou připravovat na ledě Gale Centre v městečku Niagara Falls. V pondělí 18. září pak Maple Leafs hrají první z osmi přípravných zápasů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *