Leafs nastoupí proti Buffalu

Toronto Maple Leafs hrají dnes večer třetí přípravný zápas před novou sezonou. Netradičně na ledě Ricoh Colisea nastoupí proti Buffalu Sabres.

V předchozích dvou zápasech se Torontu vůbec nedařilo a v kombinované sestavě z mladých hráčů a několika opor dvakrát prohrálo s Ottawou Senators. Pro Toronto bude důležité v přípravě na letošní sezonu nezapomenout, jak tvrdě Leafs museli pracovat v loňské sezoně, aby se dostali tam, kde jsou nyní. Ve dvou zápasech s Buffalem se tak hráči pokusí zvednout svůj výkon.

„Tento rok má od nás každý vyšší očekávání. A my jsme velmi motivovaným týmem,“ řekl dnes Auston Matthews.

„Všechno to začíná tvrdou prací. V tomto momentě už na kempu každý zná systém. Přichází tak zapracovat ho do týmu a tvrdě pracovat,“ řekl obránce Morgan Rielly po ranním rozbruslení.

Také kouč Mike Babcock řekl, že hráči musí pracovat tvrději aby se Leafs posunuli dopředu. Úsilí, které hráči ukazují v trénincích se ne zcela přeneslo do prvních dvou přípravných zápasů. To by se ovšem mělo dnes večer změnit. A velký podíl na tom má Mike Babcock, který celý týden tlačí v pozadí týmu na zvýšení pracovní morálky.

„Je neakceptovatelné to, s čím jsme přišli v prvních dvou zápasech. Náš kouč…je velmi soupeřivý, svou práci bere velmi vážně a přípravné zápasy bere velmi vážně. My jako hráči musíme jít a chytit se toho. Je čas se trochu zvednout,“ řekl Rielly.

Podle kouče už nebudou Leafs až do koncem přípravného kempu vyřazovat žádné hráče. Do kempu Maple Leafs se naopak vrací útočník Rich Clune, protože kouč chce mít v týmu druhého hráče typu Matta Martina.

V sestavě pro dnešní zápas najdeme prakticky dva kompletní útoky. Útok Austona Matthewse s Hymanem a Nylanderem a Kadriho útok s Marleauem a Komarovem. Třetí a čtvrtý útok jsou složené z hráčů stále bojující o jedno z volných míst v sestavě. V obraně spolu opět nastoupí Rielly a Ron Hainsey, kteří by spolu měli hrát také v základní části. Druhý obranný pár tvoří Andreas Borgman a Travis Dermott. Oba dva hráči by se rádi protlačili do sestavy Maple Leafs a bude velmi zajímavé, jak si s tím dnes poradí. V třetí obraně pak nastoupí Nielsem a Holl, kteří se nejspíše po kempu přesunou do AHL.

Během včerejšího tréninku kouč Mike Babcock rozhodl, že na přesilovou hru postaví vedle sebe Patricka Marleaua a Austona Matthewse. A dnešní zápas bude jejich první zkouškou.

Sestava pro dnešní zápas:

Hyman-Matthews-Nylander
Marleau-Kadri-Komarov
Leivo-Aaltonen-Brown
Martin-Mueller-Lindberg

Rielly-Hainsey
Borgman-Dermott
Nielsen-Holl

McElhinney
Sparks

Úvodní vhazování v 1:30 po půlnoci našeho času.

Napsat komentář