Výsledek včerejší schůzky Dubase s Nylanderem? Ujištění.

GM Maple Leafs Kyle Dubas letěl do Švýcarska, aby se sešel tváří v tvář s útočníkem Williamem Nylanderem. A výsledek včerejší schůzky? Podle všechno ujištění Nylandera, že Leafs švédského útočníka nevymění.

„Moje domněnka je, že Dubas nabídl ujištění, že plánem není dohodnout s Nylanderem podmínky nové smlouvy, přivést ho zpět do Severní Ameriky a poté ho vyměnit,“ řekl ke včerejší schůzce komentátor Darren Dreger.

Podle Dregera nepadly na sezení žádné podmínky smlouvy. Podle Dregera využil Dubas schůzky, aby ujistil Nylandera, že je součástí budoucnosti týmu i přes to, že se Leafs zkraje letošní sezony daří.

„Nezdá se, že by si vyměnili nějaká čísla,“ dodal Dreger.

„Myslím si, že ujištění proběhlo v podobě: Podívej se, ty jsi důležitou součástí budoucnosti Toronta Maple Leafs jak blízké budoucnosti, tak i dlouhodobě. Takže to vyřešme společně. Pokud dlouhodobá smlouva nedává smysl z pohledu čísel a pokud nechceš ustoupit (a Nylander opravdu nebyl do tohoto momentu ustoupit) pak se možná zaměříme na dva až tři roky,“ řekl Dreger.

Dreger řekl, že středeční schůzka nebyla posledním pokusem Maple Leafs podepsat s Nylanderem novou smlouvu, ale jednoduše to byla pro Dubase šance prodat Nylanderovi jeho budoucnost s týmem.

„Nemyslím si, že to už byl poslední pokus. Myslím si, že je potřeba dokončit práci a myslím si, že tohle bylo dlouhou dobu v plánu. Toronto samozřejmě doufalo, že to nedojde až do tohoto stavu, ale s tím, jak se blíží datum 1. prosince, tak musíte proces trochu eskalovat. Na schůzce opravdu nedošlo k žádnému posunu. Tábor Nylandera neustoupil,“ řekl.

„Myslím si, že musíme Dubase ocenit. Tohle je věc, která z něj dělá stoupající hvězdu mezi generálními manažery NHL. Seděl s Tavaresem v Los Angeles, když Tavares zval týmy na pohovory a poté mi bylo řečeno lidmi z okolí Tavarese, že Kyle Dubas byl velmi nápaditý a působivý.“

„Takže šel tváří v tvář s Nylanderem. Agent tam nebyl a nevěřím, že by tam byl Nylanderův otec Michael. Takže spolu mohli mluvit od srdce. Nakonec to stejně skončí u obchodu. Věřím, že je naděje, že se objeví nějaká výzva, kdy by Nylander mohl skutečně vidět svou důležitost v dlouhodobém úspěchu Toronto Maple Leafs.“

5 thoughts on “Výsledek včerejší schůzky Dubase s Nylanderem? Ujištění.

 1. Ten borec me tak zklamal. Uz ho nechcu. Myslim ze i hraci uz si o nem mysli svoje. Aby nam jeste nerozhadal kabinu. Trade!!!

  1
  1
 2. Honzo tohle je asi nejtvrdší reakce, jakou jsem od českého fanouška zatím viděl.

 3. žádný trade, podepsat s ním smlouvu. Ano, hodně lidí nadává na to, že necukne, ale je to obchod. I management Toronta umí hrát tvrdě, hodně tvrdě. Je to jen obchod, nic víc, nic míň. Jsem zvědavý, jak rychle se domluví s Mathewsem a Marnerem. Nylander je braný jako ten třetí vzadu, tak si myslím, že chce dokázat, že je taky důležitý a má být náležitě zaplacen.

 4. Jak muze sedet doma a koukat jak kazdymu davame nakladacku? Ma moznost hrat za dobrej a ferovej peniz v nejkrasnejsim klubu na svete.
  Marchand, pasta, Bergeron
  Panarin
  MacKinnon, Landeskog
  Barkov, Trocheck
  Gaudreau, Monahan
  Hall
  Larkin
  Forsberg
  Ti vsichni berou kolem 6,5. Vim ze nektery ty smlouvy jsou starsiho data ale i tak ti hraci za ty prachy hraji. Podle me chce hrozne moc

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *