Nechtěl jsem přechodnou smlouvu, řekl Nylander

Útočník William Nylander se včera večer konečně domluvil s Maple Leafs na nové smlouvě. Dlouhé měsíce trvající patová situace skončila dohodou přijatelnou pro obě strany. Kromě přijatelných finančních podmínek se obě strany domluvili také na smlouvě, která znamená určitou jistotu pro Nylandera.

V telefonickém rozhovoru s Terry Koshanem z deníku Toronto Sun Nylander řekl, že je rád, že nemusel podepsat s Maple Leafs přechodnou smlouvu, tzv. bridge contract.

„To bylo něco, co jsem chtěl. Nechtěl jsem přechodnou smlouvu. Chci zůstat v Torontu se všemi hráči, které máme a my máme skvělý tým. Nechtěl jsem to riskovat podpisem přechodné smlouvy a nebýt schopný zůstat pokud by se to mělo stát,“ řekl Nylander.

Nylander byl také překvapený, jak dlouho celý proces trval.

„Určitě to byl proces, který mě něco naučil. Nikdy by mě nenapadlo, že by to mohlo trvat domluvit se takhle dlouho a že to může dojít až na posledních pět, deset minut před lhůtou. Byla to určitě zkušenost, na kterou nezapomenu,“ dodal švédský útočník.

Po podepsání nové smlouvy Nylander řekl, že se nemůže dočkat až bude zpět se svými spoluhráči z Maple Leafs. Vše pak doprovodil fotkou sbalené tašky s logem Maple Leafs ve svém domově ve Švédsku a s těmito slovy:

„Jdu domů.“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *