Tréninkový kemp 2020, den druhý.

This slideshow requires JavaScript.

Druhý den v řadě trénovali hráči Maple Leafs na ledě tréninkového centra. Složení útoků a obranných párů v obou skupinách zůstalo stejné jako v pondělí.

Nepříjemnou zprávou je zranění útočníka Alexe Kerfoota, který se během tréninku trochu potloukl. Podle kouče Alex Kerfoot upadl a zatím je nejistá jeho účast na zítřejším prvním modelovém zápase. Kerfoot by měl hrát centra třetího útoku, který by se měl ve složení se Zachem Hymanem a Mikheyevem starat o klíčové napadání a znepříjemnění hry soupeři.

Kouč Sheldon Keefe je zatím dle zpráv spokojený s tím, jak se hráči ukazují na kempu a řekl, že energie a tempo tréninků jsou opravdu vysoké. Zítra by měl přijít na řadu lehčí trénink. Poté by měl kouč promíchat obě skupiny hráčů a na řadu přijde první modelový zápas.

Tým se zatím nevěnuje hře speciálních formací na přesilovky a oslabení. Kouč chce zatím tréninky vést směrem ke hře pěti proti pěti a zároveň nechat všechny hráče zapojené do procesu přípravy. Hra speciálních formací by některé hráče naopak brzdila v přípravě.

„Věděli jsme, čeho chceme dosáhnout pokud jde o naše požadavky, fyzickou kondici a tempo, které chceme nastolit,“ řekl.

Zajímavou zprávou je zařazení útočníka Denise Malgina na waivers list volných hráčů. Malgin je stále v Evropě a vypadá to tedy, že s ním Maple Leafs v letošní sezoně nepočítají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *