Tréninkový kemp 2020, den třetí. Modelový zápas a nácvik nájezdů

Náplní třetího dne tréninkového kempu Maple Leafs byl modelový zápas mezi modrým a bílým týmem. Po krátkém tréninku kouč promíchal obě tréninkové skupiny a rozdělil hráče rovnoměrně mezi oba týmy. Modrý tým vedený útokem ve složení Thornton, Matthews, Marner nakoec souboj jasně ovládl v poměru 6-0. Úspěšnými střelci byli Matthews, Simmonds, Rielly, Spezza, Anderson a Mitch Marner. Kromě samotného zápasu hráči cvičili také samostatné nájezdy, na které kouč vybral šestici ve složení Matthews, Marner, Tavares, Nylander, Vesey, Spezza.

„Je dobré vidět hráče v zápasovém nasazení. Je to ale odskočení od tréninku fyzické kondice a detailů. Modelové zápasy na kempu jsou takové, jaké jsou. Stejně tak samostatné nájezdy,“ řekl kouč po tréninku.

Kouč informoval také o zdravotním stavu útočníka Alexe Kerfoota, který podle očekávání dnes na ledě chyběl.

„Jeho situace bude sledována den za dnem. Vypadá to, že se mu vede dobře. Dnes reagoval dobře, ale nejsme si jistí, jak dlouho to bude trvat,“ řekl.

Klub dnes oznámil, že se k týmu na tréninkovém kempu připojí také obránce Joseph Duszak. Duszak je třiadvacetiletý bek, který v loňské sezoně zaznamenal 53 bodů v 57 zápasech Marlies a Growlers dohromady.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *