Prostě to nešlo

Toronto Maple Leafs prohráli sedmý zápas série s Montrealem 1-3.

Napsat komentářFrustracia

před 4 měsíci

Ahojte. Chce niekto postupit do 2. kola? Hrajte s Torontom… Montreal, Boston, Columbus alebo kolumbijska Bogota, to je jedno…Maple Leafs su „vdacny“ super v play off… Hnev, frustracia, sklamanie. Uz sme na to vlastne zvyknuti posledne roky. Takze zasa treba pred novym rocnikom slubovat a poucovat sa z posledneho rocnika, zasa… Aj CN Tower sa uz asi smeje…Takze sezona 2022 caka. Ani sa netesim. Mozno treba uz prehodnotit „Marnerovske mega kontrakty“… Aj tak je to zasa marne(r)….

Artur D.

před 4 měsíci

Já jsem letos neviděl jedinej zápas p/o, ale přesto si dovolím přijít se svým názorem. S Torontem si musel fanoušek zvyknout na leccos, ale ten pravej zmar vidím teprve v poslední době. Před pár lety jsem si říkal, že po roce 2020 budeme pravidelně hrát finále konference 😀 Následující roky, když jsem viděl další „budování týmu“, jsem svá očekávání zmírnil, ale tohle jsem úplně nečekal. Co je ale horší než všechny ty konce v prvním kole – nemůžu si pomoct, mě to prostě nebaví. Ten hokej je strašnej, není v tom vůbec nic, co by člověka přikovalo před obrazovkou, není tam nikdo, kdo by tomu dodal šťávu. Teď mi uteče zápas p/o a je mi to jedno. Rozhoduju se mezi hokejem a něčím jiným – skoro vždycky dostane přednost něco jinýho. Koukám na hokej – každou chvíli zabrousím na net, protože se prostě nudím… Možná jsem už starej 😛

Jarda155

před 4 měsíci

Zkusím nějak zjednodušeně sezonu shrnout.
Podpisy před sezonou – v rámci stropu v pohodě a s rezervou pro přesuny přes waiver.Vylepšená obrana, kouzelná smlouva pro Dermotta, důraz v podobě Simmondse.(trochu jsem nepobíral Jumba a Hutchinsona, k oboum se ještě dostanu)
Základní část – výsledkově i herně spokojenost, aktivní a koukatelný ofenzivní styl.Matthews získal Maurice Richard Trophy, Campbell potvrdil, že může být řešením pro další sezonu. Trochu jsem postrádal rozložení sil v obraně (ale ten strop je pro nás smrtící) , Jumbo taky nemusel hrát úplně každý zápas. Mrzel mě odchod Veseyho, ale Chucky ho, pro mě dost překvapivě, slušně nahradil.Od poloviny soutěže naprostá neschopnost poladit přesilovku.
Posílení před P-O. Z mého pohledu dobrá práce a vhodné doplnění.(ztrátu první volby neřeším, hlavně letos to bude fakt loterie)
Play-Off –Obrovské zklamání. Potřebujeme funkční minimálně 3 lajnu. Marner v play-off zůstává bodově a herním stylem v útočném pásmu opravdu hodně pozadu. Jumbo, ke vší úctě k němu i jeho kariéře, prostě špatný.
Když to srovnám se sezonou 17-18, kdy jsme měli podle mě nejsilnější tým, tak nyní máme více individualit na úkor týmu, což se ale minimálně dva roky nezmění kvůli stropu.
Rozšiřovací draft – přijdeme pravděpodobně o Holla, nebo Kerfoota (za něhož, dovolím si tipnout, budeme muset přihodit nějaký ten draft) a konečně jsem pochopil proč máme Hutchinsona 🙂
Draft – letos fakt netuším.
UFA – priorita podpis Hymana (čímž pravděpodobně padá Pohádkář, protože sežere jeho plat) a sehnat slušného golmana (Raanta, Ullmark, Mrázek) do 2,5M. Dovedu si představit prodloužení Bogosiana případně i Huttona, útok doplnit zase za hráče po 700k.- se Spezzou a bez Jumba.
Osobní vyjádření k našim debatám ohledně Marnera. Pořád ho vidím jako platného hráče na obou koncích, při přesilovkách i oslabeních, ale uznávám, že ty prachy jsou hodně přestřelený a dělá nám to a ještě bude dělat velké problémy. Taky jsem ale přesvědčen, že pokud se nezmění vedení, tak s tím nikdo nebude hejbat.
M.
Osvětlenou věž nekomentuji, nebylo by to publikovatelné.

© Copyright

Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.

Kontaktní informace

Michal Bukovic
postmaster@mapleleafs.cz

© COPYRIGHT

Všechna loga a známky NHL, loga a známky týmů NHL, jakožto další vlastnické materiály včetně log konferencí a obrázků Stanley Cupu jsou vlastnictvím NHL, NHL Enterprises, L.P. a příslušných týmů. © NHL Enterprises, L.P. Všechna práva vyhrazena.

KONTAKTNÍ INFORMACE

Michal Bukovic
postmaster@mapleleafs.cz

Toronto-Maple-Leafs-wood-sign

Copyright © 2021 Mapleleafs.cz. All rights reserved.